Dwa podniebne ptaki niosące pomoc-AS.365N 1:48, Can.215 1:72

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Dwa podniebne ptaki niosące pomoc-AS.365N 1:48, Can.215 1:72

Postprzez RH » czwartek, 3 lutego 2011, 18:58

Jeden to śmiglowiec Delfin 1:48 Trumpeter , a drugi to samolot pożarniczyCanadair 1:72 Heller
Modeliki robione ok 3 miesięcy temu
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Mam taki pomysl ,zamiast wystawiać wszystko prosze o napisanie co byście chcieli zobaczyć ,jak to będe mial to wstawie do galerii :)
Avatar użytkownika
RH
 
Posty: 1074
Dołączył(a): wtorek, 29 lipca 2008, 10:52
Lokalizacja: Krakow

Reklama

Re: I jeszcze dwa podniebne ptaki niosące pomoc

Postprzez spiton » czwartek, 3 lutego 2011, 19:14

Ja mam taki pomysł, żebyś sobie zrobił portfolio na forum. Bo świetnie się Twoje modele ogląda, a tak, pojedynczo, to się zgubią. No i proponowałbym jednak tytuły galerii tworzyć wg przyjętych w regulaminie standardów. Po czasie trudno coś znaleźć, jeśli jest nieczytelnie opisane.
Śmiało wrzucaj co masz.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
spiton
 
Posty: 11473
Dołączył(a): czwartek, 29 listopada 2007, 00:21
Lokalizacja: Kościelisko

Re: I jeszcze dwa podniebne ptaki niosące pomoc

Postprzez crustian » czwartek, 3 lutego 2011, 22:11

Spiton ma 100% racji.Zrób coś z tym a szybko. 8-)
Nigdy nie kłóć się z głupim, bo postronni nie zauważą różnicy.
Obrazek Inowrocławskie Stowarzyszenie Modelarzy Redukcyjnych
Avatar użytkownika
crustian
 
Posty: 389
Dołączył(a): czwartek, 13 maja 2010, 14:29
Lokalizacja: Inowrocław-Hohensalza/Arrasate-Mondragon

Re: I jeszcze dwa podniebne ptaki niosące pomoc

Postprzez Frosty » czwartek, 3 lutego 2011, 23:17

Canadair CL-215 (obecnie Bombardier chyba) to naprawdę fajny samolot. W czasie kiedy pracowałem dla Ryanair'a małem kilkukrotnie okazję obejrzeć je z bliska (mam gdzieś nawte w aparacie filmik z rozruchu silników) i naprawdę chętnie bym takiego skleił w 1:48... 72 to "nie moja brożka" :D

Natomiast ten "prosto z pudła" Dauphin wygląda raczej łyso. Oszklenie jest wyjątkowo grube co dodatkowo psuje odbiór. Mogłeś chocaż łopaty przeszlifowaćbo na razie są w przekroju prostokątne :)
"Deliberty planned fighter sweep went just as we hoped. The Mig's came up. The Mig's were aggressive. We tangled. They lost"
- Col. Robin Olds, shortly after operation "Bolo", Ubon, Thailand
Avatar użytkownika
Frosty
 
Posty: 578
Dołączył(a): piątek, 3 października 2008, 22:11
Lokalizacja: Kraków

Re: I jeszcze dwa podniebne ptaki niosące pomoc

Postprzez PiotrekS » piątek, 4 lutego 2011, 00:02

Ja widziałem Canadairy CL-415 w akcji 5 lat temu w Marsylii, cztery sztuki latając lużną formacją, nabierały wodę w kanale portowym, wykonując kilka nawrotów, dyscyplina pilotów, manewry pomiędzy dźwigami portowymi i statkami to dopiero robi wrażenie, cyknąłem moją komórką parę fotek, ale jakość słaba. Co ciekawe locja portu Marsylia ostrzega nawigatorów o możliwości napotkania w porcie samolotów pożarniczych, nabierających ślizgiem wodę.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
PiotrekS
 
Posty: 240
Dołączył(a): wtorek, 11 listopada 2008, 10:29


Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości