He-177, MPM 1:48

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

He-177, MPM 1:48

Postprzez RH » niedziela, 6 lutego 2011, 15:09

Model He-177 A5 z MPM w skali 1:48 w malowaniu 6/KG100 ..He 177 mimo że ma dwa śmigła to każde z nich jest napędzane zdwojonym silnikiem DB 610.Po za tym He był projektowny jako bombowiec strategiczny ,którego niemcy wcześniej nie posiadali.Jeden z nich nawet byl zaprojektowany do przenoszenia broni nuklearnej( całe szczęście ze te swiry tego nie zastosowały).
Dla porównania jakie to bydle postawiłem obok Fw-190 1:48

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
RH
 
Posty: 1074
Dołączył(a): wtorek, 29 lipca 2008, 11:52
Lokalizacja: Krakow

Reklama

Re: He-177 1:48 MPM

Postprzez Axel1st » niedziela, 6 lutego 2011, 15:28

RH napisał(a):Po za tym He był projektowny jako bombowiec strategiczny ,którego niemcy wcześniej nie posiadali.Jeden z nich nawet byl zaprojektowany do przenoszenia broni nuklearnej( całe szczęście ze te swiry tego nie zastosowały).

A ja zawsze myślałem, że jedną z podstawowych ról bombowca strategicznego jest przenoszenie broni jądrowej... Stany Zjednoczone mają bombowce strategiczne z a-bombami i nikt jakoś nie mówi, ze to świry...
Warsztat: Szyłka 1:35, T-55AM 1:35
Pozdrawiam Paweł Koseda
http://www.plasticscalemodels.blogspot.com

Grupa Modelarska Valkyria Grudziądz
https://web.facebook.com/grupamodelarskavalkyria/
Avatar użytkownika
Axel1st
 
Posty: 606
Dołączył(a): poniedziałek, 12 kwietnia 2010, 13:02
Lokalizacja: Grudziądz

Re: He-177 1:48 MPM

Postprzez spiton » niedziela, 6 lutego 2011, 16:55

Axel1st napisał(a):
RH napisał(a):Po za tym He był projektowny jako bombowiec strategiczny ,którego niemcy wcześniej nie posiadali.Jeden z nich nawet byl zaprojektowany do przenoszenia broni nuklearnej( całe szczęście ze te swiry tego nie zastosowały).

A ja zawsze myślałem, że jedną z podstawowych ról bombowca strategicznego jest przenoszenie broni jądrowej... Stany Zjednoczone mają bombowce strategiczne z a-bombami i nikt jakoś nie mówi, ze to świry...

Strategiczny i taktyczny to pojęcia, które świetnie sobie radzą nawet bez bomby atomowej ,-)).
I w tym miejscu zaproponuję wiki, albo google.
Avatar użytkownika
spiton
 
Posty: 11473
Dołączył(a): czwartek, 29 listopada 2007, 01:21
Lokalizacja: Kościelisko

Re: He-177 1:48 MPM

Postprzez RH » niedziela, 6 lutego 2011, 17:03

Axel1st napisał(a):
RH napisał(a):Po za tym He był projektowny jako bombowiec strategiczny ,którego niemcy wcześniej nie posiadali.Jeden z nich nawet byl zaprojektowany do przenoszenia broni nuklearnej( całe szczęście ze te swiry tego nie zastosowały).

A ja zawsze myślałem, że jedną z podstawowych ról bombowca strategicznego jest przenoszenie broni jądrowej... Stany Zjednoczone mają bombowce strategiczne z a-bombami i nikt jakoś nie mówi, ze to świry...


Pisałem tak bo drogi kolego ci panowie z pod znaku sfastyki gdyby taką broń mieli to z całą pewnością nie bylo by Ciebie na swiecie ,już nie wspominając o tym żeby kleic jakieś modele :) A do takich czubkow zaliczal sie osobnik z wąsikiem z oznakami parkinsona :)
Avatar użytkownika
RH
 
Posty: 1074
Dołączył(a): wtorek, 29 lipca 2008, 11:52
Lokalizacja: Krakow

Re: He-177 1:48 MPM

Postprzez crustian » niedziela, 6 lutego 2011, 17:13

Pppięęęknyy... jest!!! 8-)
Nigdy nie kłóć się z głupim, bo postronni nie zauważą różnicy.
Obrazek Inowrocławskie Stowarzyszenie Modelarzy Redukcyjnych
Avatar użytkownika
crustian
 
Posty: 389
Dołączył(a): czwartek, 13 maja 2010, 15:29
Lokalizacja: Inowrocław-Hohensalza/Arrasate-Mondragon

Re: He-177 1:48 MPM

Postprzez Daniel-Martola » niedziela, 6 lutego 2011, 17:21

Ładny kawał modelu! Gratulacje.
Obrazek
Avatar użytkownika
Daniel-Martola
 
Posty: 1225
Dołączył(a): wtorek, 11 grudnia 2007, 23:03
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 36 gości