Hyakushiki Shitei III Kai (zwany Dinah) - 1/48 Tamiya

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Re: Hyakushiki Shitei III Kai (zwany Dinah) - 1/48 Tamiya

Postprzez Okrach » czwartek, 12 kwietnia 2012, 20:34

Mecenas...Kolekcjoner... napisał(a):Mogę postawić obok Me110 bo mam - wynalazek 210/410 mam w głowie i dalej nie mogę powiedzieć, że Dinah jest brzydki - jest bardzo ładny :)
Jeśli postawie go obok P40 to wtedy zdecydowanie wygra P40, ale nie powiem Dinahuo, że jest brzydki :)


Kwestia gustu :mrgreen:
Pozdrawiam,
Tomek
Avatar użytkownika
Okrach
 
Posty: 331
Dołączył(a): sobota, 30 października 2010, 13:35
Lokalizacja: Stuttgart

Reklama

modele polskich samolotów

Re: Hyakushiki Shitei III Kai (zwany Dinah) - 1/48 Tamiya

Postprzez Aleksander » czwartek, 12 kwietnia 2012, 21:53

Okrach napisał(a):
Mecenas...Kolekcjoner... napisał(a):Mogę postawić obok Me110 bo mam - wynalazek 210/410 mam w głowie i dalej nie mogę powiedzieć, że Dinah jest brzydki - jest bardzo ładny :)
Jeśli postawie go obok P40 to wtedy zdecydowanie wygra P40, ale nie powiem Dinahuo, że jest brzydki :)


Kwestia gustu :mrgreen:

Pewnie tak. Mnie się tam jednak zdecydowanie bardziej podoba wysmukła i kształtna sylwetka Dinah od Me-410 - wielkiej ważki z dużym łbem i cienkim ogonem...
Ale - jak pisałeś - kwestia gustu :lol:
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
Aleksander Górski
..."be yourself, no matter what they say"...
Avatar użytkownika
Aleksander

Animal Planet
 
Posty: 7973
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 18:14
Lokalizacja: "Miasto Meneli"

Re: Hyakushiki Shitei III Kai (zwany Dinah) - 1/48 Tamiya

Postprzez Mecenas...Kolekcjoner... » czwartek, 12 kwietnia 2012, 22:37

Okrach napisał(a):
Mecenas...Kolekcjoner... napisał(a):Mogę postawić obok Me110 bo mam - wynalazek 210/410 mam w głowie i dalej nie mogę powiedzieć, że Dinah jest brzydki - jest bardzo ładny :)
Jeśli postawie go obok P40 to wtedy zdecydowanie wygra P40, ale nie powiem o Dinahu, że jest brzydki :)


Kwestia gustu :mrgreen:

jak wszystko :P
Avatar użytkownika
Mecenas...Kolekcjoner...
 
Posty: 784
Dołączył(a): wtorek, 20 października 2009, 00:12
Lokalizacja: Łódź

Re: Hyakushiki Shitei III Kai (zwany Dinah) - 1/48 Tamiya

Postprzez tatatusi » czwartek, 26 marca 2020, 02:54

Ireneusz napisał(a):Witam,model ładnie zrobiony tylko podwozie źle wkleiłeś.Popraw bo to szpeci model
Obrazek
Antena nie była mocowana do działka tylko do masztu ,który jest przed działkiem co obrazuje powyższe zdjęcie .


To standardowy Ki-46-III Otsu, nie Otsu/Hei; ta maszyna nie była uzbrojona w działko grzbietowe, dlatego antena ma mocowanie do masztu.
Na tym nie najlepszym zresztą jakościowo zdjęciu widać prawdopodobnie rękaw wskaźnika wiatru, który znajduje się za samolotem; akurat ujęcie jest takie, że można się zasugerować i zobaczyć lufę działka.
tatatusi
 
Posty: 176
Dołączył(a): niedziela, 10 listopada 2019, 14:18

Poprzednia strona

Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 44 gości