MiG 29 "56", 1/72 Italeri

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Re: mig 29 56 1 72 italeri

Postprzez Frankie » sobota, 2 marca 2013, 23:38

PiotrekS napisał(a):
Frankie napisał(a):
PiotrekS napisał(a):Ja widzę, ale nie macie czego żałować :twisted:

Nie przejmuj się takimi wpisami "mistrzów świata i okolic". Każdy kiedyś zaczynał, Ty jesteś na początku swojej modelarskiej przygody i z czasem na pewno zaczniesz robić modele lepsze od "profesjonalistów" takich jak ten. Najważniejsze że miałeś odwagę i chęć zaprezentować model na forum :D Mi się podoba!

Widzę że cię ryj swędzi, żeby się wykazać, daruj sobie te osobiste wycieczki. Model jest kiepski, każdy widzi,a jak masz z tym problem to do psychoanalityka się udaj albo okulisty. Podobać się nie ma co i okłamywać. A Ty mikoyan nie pękaj i sklejaj dalej, podglądaj forum i rób swoje, zapytac też możesz.

Ty gdy miałeś 12 lat na pewno robiłeś już o niebo lepsze modele, przepraszam, nie doceniłem Cię. I z "ryjem" nie wyjeżdżaj, odsapnij trochę, poczytaj, kultury zażyj.
Avatar użytkownika
Frankie
 
Posty: 32
Dołączył(a): niedziela, 10 lutego 2013, 20:54

Reklama

Re: MiG 29 "56", 1/72 Italeri

Postprzez topik77 » niedziela, 3 marca 2013, 00:15

Nie przejmuj się krytyką. To forum starych stetryczłych wyjadaczy ;o) a ty jak widzę dopiero zaczynasz. Najważniejsze żeby ci się chciało w to bawić i żebyś czerpał z tego przyjemność. Warsztat przyjdzie z czasem. Ja do dzisiaj nie potrafię idealnych modeli robić ale bawię się w to nadal bo mnie to cieszy. Każde potknięcie to nauka ale ważne żebyś wyciągał właściwe wnioski i starał się to robić co raz lepiej.
topik77
 
Posty: 271
Dołączył(a): piątek, 28 stycznia 2011, 23:15

Poprzednia strona

Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości