Occidental/Italeri 1/48 Spitfire IX

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Re: Occidental/Italeri 1/48 Spitfire IX

Postprzez Aleksander » poniedziałek, 10 lutego 2014, 09:11

spiton napisał(a):Olo. Brawo ! Bardzo fajne ślady eksploatacji i fajny miękki malunek. Zaskoczyłeś mnie tym modelem !

:oops: :oops:
Miał być trochę pobrudzony, ale wyszedł nieźle "zmęczony" - dzięki za opinię :lol:
Obrazek
Obrazek
Aleksander Górski
..."be yourself, no matter what they say"...
Avatar użytkownika
Aleksander

Animal Planet
 
Posty: 7947
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 17:14
Lokalizacja: "Miasto Meneli"

Reklama

Re: Occidental/Italeri 1/48 Spitfire IX

Postprzez merlin_PL » poniedziałek, 10 lutego 2014, 09:40

jako Spitfire ( z zastrzeżeniem tego co napisali wcześniej inni i na co zwrócili uwagę ) jest dla mnie całkowicie akceptowalny. Obicia faktycznie bym " przygasił" bo trochę biją po oczach.

No i mam nadzieję , że może ten model we końcu na jakiejś wystawie się pojawi , a nie będziesz się z nim jak z innymi znowu chował po kątach :D :D
Robią się różne rzeczy
merlin_PL
 
Posty: 889
Dołączył(a): poniedziałek, 20 lipca 2009, 21:34
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki

Re: Occidental/Italeri 1/48 Spitfire IX

Postprzez Aleksander » poniedziałek, 10 lutego 2014, 10:40

merlin_PL napisał(a):jako Spitfire ( z zastrzeżeniem tego co napisali wcześniej inni i na co zwrócili uwagę ) jest dla mnie całkowicie akceptowalny. Obicia faktycznie bym " przygasił" bo trochę biją po oczach.

No i mam nadzieję , że może ten model we końcu na jakiejś wystawie się pojawi , a nie będziesz się z nim jak z innymi znowu chował po kątach :D :D

Napiszę teraz rzecz, która rzadko bywa akceptowalna, bo wszyscy się tak tłumaczą: " w rzeczywistości wygląda dużo lepiej" :lol: , ale...
pracuję nad wiatrochronem i przygaszaniem obić - zobaczymy, co z tego wyrośnie - jednak na wystawę publiczną jeszcze nie ma co liczyć. Czekam na moment, kiedy zrobię idealny model! :lol:
Obrazek
Obrazek
Aleksander Górski
..."be yourself, no matter what they say"...
Avatar użytkownika
Aleksander

Animal Planet
 
Posty: 7947
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 17:14
Lokalizacja: "Miasto Meneli"

Re: Occidental/Italeri 1/48 Spitfire IX

Postprzez Aleksander » środa, 26 marca 2014, 21:26

Wreszcie udało mi się skończyć walkę z tym nieszczęsnym wiatrochronem. Na razie fotki jeszcze z warsztatu, ale w kwietniu zrobię "galeryjne" :lol:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Przygasiłem też trochę otarcia... Poszedł na półkę i czeka na sesję fotograficzną.
Obrazek
Obrazek
Aleksander Górski
..."be yourself, no matter what they say"...
Avatar użytkownika
Aleksander

Animal Planet
 
Posty: 7947
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 17:14
Lokalizacja: "Miasto Meneli"

Poprzednia strona

Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości