Messerschmitt Bf 109E z pudełka zapałek

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Messerschmitt Bf 109E z pudełka zapałek

Postprzez Artek82 » poniedziałek, 10 marca 2014, 13:55

Dziś kolejny ze starych półkowników zaprezentuje się na łamach forumowej galerii :)
Tytułowy Bf 109E z Matchboxa, zakupiony i ulepiony 15 lat temu, czyli "na fali" mojego sklejactwa młodzieńczego :D Już wtedy pamiętam że ciężko było dostać Matchboxa i to jeszcze w tej edycji
Obrazek
a ten napatoczył mi się podczas przypadkowej wizyty w hipermarkecie i goniąc między regałami zawsze zaglądałem co tam na półkach wystaje. Oprócz niego był jeszcze MIG-21 z Matchboxa i inne różne mniej interesujące modele z Revella. Pomyślałem co mi szkodzi wydać tą dychę i zabrałem z półki to pudełeczko :) Model powstał w 4 lub 5 dni, malowany humbrolami i oczywiście pędzlem zgodnie ze schematem z pudełka.
I powstał oto taki on :)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

W krótkim okresie czasu doczekał się brata, który dotarł do mnie w odcinkach razem z pewną gazetą i otrzymał malowanie rumuńskie, ale o nim już w następnym odcinku :)
Pozdrawiam Artur.
Avatar użytkownika
Artek82
 
Posty: 290
Dołączył(a): niedziela, 7 listopada 2010, 17:02
Lokalizacja: Bydgoszcz

Reklama

modele polskich samolotów

Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości