Su 30MK /Academy 1:48

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Su 30MK /Academy 1:48

Postprzez KRL » niedziela, 19 kwietnia 2015, 16:19

Czas zaprezentować wynik zarywania ostatnich nocy i odizolowania się od rodziny w ciągu dnia.

Na wstępie od razu pragnę poinformować osoby ceniące sobie oddanie szczegółów i możliwie jak najwierniejsze oddanie oryginału, że tu mamy do czynienia z abstrakcją i wolną wolą sklejającego.

Oczywiście samolot ma swój pierwowzór jednak model jaki wykorzystałem sklejenia wyszedł z firmy Academy w innym zestawieniu kolorystycznym a dokładniej w trzech innych kamuflażach.
Jednak wszystkie wydawały mi się opatrzone i mało atrakcyjne postanowiłem wykorzystać jako wzór Su w malowaniu Dark Gray Samolot był prezentowany podczas salonu MAKS 2013:

Tu zdjęcie wykonane podczas prezentacji w locie

Obrazek

A tu fotka w której można było dostrzec więcej szczegółów i podpatrzeć jak wyglądają silniki i dysze wylotowe:

Obrazek

Niestety nie miałem kalek do tego kamuflażu, więc wykorzystałem to co było w zestawie i tu pojawia się Su 30MK w wersji KRL a więc wersji której nie ma.

Sam model i jego budowa jest opisana w warsztacie by nie zaburzyć w mojej opinii DOSKONAŁEJ sylwetki Su 30 postanowiłem wykonać model w locie.
Podstawka w zamierzeniach miała być możliwie prosta i myślę, że ten efekt został osiągnięty.
Podstawka jest banalnie prosta zarówno w wykonaniu jak i wyglądzie.

Poniżej galeria modelu:
Zdjęcia nie oddają rzeczywistych kolorów modelu. Kolor który na zdjęciach wpada w czarny w rzeczywistości jest grafitem z nutką granatu, postaram się zrobić zdjęcia w tygodniu na zewnątrz powinno być lepiej choć jedna fotkę w locie na uwięzi z balkonu wykonałem ale tam widać tylko sylwetkę.

Zapraszam do galerii:

Na początek kilka fotek wykonanych w naturalnym oświetleniu oddają one nie co lepiej rzeczywiste kolory - mam tu na myśli kolor Dark Gray.

ObrazekObrazekObrazek ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na warsztacie
wietrzenie
Avatar użytkownika
KRL
 
Posty: 1098
Dołączył(a): sobota, 21 marca 2015, 23:02
Lokalizacja: Gdańsk

Reklama

Re: Su 30MK /Academy 1:48

Postprzez piotr dmitruk » poniedziałek, 20 kwietnia 2015, 16:38

Oo, bardzo efektowny. Dziwne, żadnych komentarzy?
Pozdrawiam
Piotrek
MOJE PORTFOLIO ARCHIWUM X- W moich galeriach wskazana jest rozsądna krytyka modeli.
Avatar użytkownika
piotr dmitruk

Mistrz Osobliwości
 
Posty: 9933
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 18:18
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Su 30MK /Academy 1:48

Postprzez skusz » poniedziałek, 20 kwietnia 2015, 18:12

Dech zaparło, co tu pisać?
Pozdrawiam Sławek Kusz
Portfolio : viewtopic.php?f=207&t=20734
Avatar użytkownika
skusz

100-lecie Niepodległości
 
Posty: 3142
Dołączył(a): sobota, 3 stycznia 2009, 16:27
Lokalizacja: Roztocze

Re: Su 30MK /Academy 1:48

Postprzez Solo » poniedziałek, 20 kwietnia 2015, 18:32

Piękna robota.
Jak jeszcze pomyślę, że to młody stażem modelarz i do tego model malowany nie modelarskimi farbami...
Czapki z głów.
Solo
 
Posty: 6005
Dołączył(a): środa, 19 grudnia 2012, 09:05

Re: Su 30MK /Academy 1:48

Postprzez FlyFan » piątek, 29 maja 2015, 21:25

Jak na początkującego bardzo dobrze. Brak mi tylko pilota ;)
FlyFan
 
Posty: 10
Dołączył(a): piątek, 29 maja 2015, 20:12
Lokalizacja: Pruszcz Gdański


Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 42 gości