Swiss Sugar, Messerschmitt Bf 109 E-3, 1:72 Airfix

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Re: Swiss Sugar 1:72

Postprzez Aleksander » poniedziałek, 2 maja 2016, 12:16

Bardzo mi się podoba!
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
Aleksander Górski
..."be yourself, no matter what they say"...
Avatar użytkownika
Aleksander

Animal Planet
 
Posty: 7973
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 18:14
Lokalizacja: "Miasto Meneli"

Reklama

Re: Swiss Sugar 1:72

Postprzez net_sailor » poniedziałek, 2 maja 2016, 13:42

Bercik napisał(a): Schemat Rising Decals wydawał się sensowny, bo bok był odwzorowany poprawnie (poza tym, że krzyż był źle zwymiarowany już w samych w kalkomaniach), a schematy różnych maszyn różniły się m.in. szerokością pasów. Ich interpretacja w miarę dobrze pasowała także do widocznego na zdjęciu końca pasów na skrzydłach w stosunku np. do komór podwozia, czy chłodnic. Tak więc zaufałem i.... i już bym nie miał ręki

Akurat mam te kalki i schemat pasów według RD jest całkiem OK (kadłubowy krzyż faktycznie jest zwalony, bo powinien być mniejszy od skrzydłowych). Twoje podejrzenie powinno wzbudzić to, że koniec czerwonego pas skrzydłowego nie przypada przy lufie działka. W razie wątpliwości następnym razem po prostu wal na PW - w przypadku "gazetowych" modeli zapewniam pełną dysekcję (niektórzy koledzy się przekonali i chyba nie żałują).
Wszystko to nie zmienia faktu, że modelik jest zajefajnie pomalowany!
Avatar użytkownika
net_sailor
 
Posty: 1809
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 13:01
Lokalizacja: Elbląg

Re: Swiss Sugar 1:72

Postprzez Bercik » poniedziałek, 2 maja 2016, 19:07

net_sailor napisał(a):W razie wątpliwości następnym razem po prostu wal na PW - w przypadku "gazetowych" modeli zapewniam pełną dysekcję (niektórzy koledzy się przekonali i chyba nie żałują).


Na pewno się odezwę :) dzięki!
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Bercik
 
Posty: 878
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 13:03

Re: Swiss Sugar 1:72

Postprzez Voltan » środa, 4 maja 2016, 07:44

Bardzo przyjemny w odbiorze. Świetna robota.
Voltan
 
Posty: 1728
Dołączył(a): piątek, 12 października 2012, 20:37
Lokalizacja: Wrocław

Poprzednia strona

Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości