Siemens Schuckert D.IV (1/72, Toko)

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Re: Siemens Schuckert D.IV (1/72, Toko)

Postprzez PrzemoL » niedziela, 13 września 2009, 22:38

Dziękuję, gonzo i spiton (po raz kolejny).
Robienie naciągów "moją" metodą wcale nie jest masochizmem. Wydaje mi się, że trudne jest zrobienie tylko tych linek, których nie można naciągnąć "od drugiej strony". Jest ich zwykle mało, albo nie ma wcale, jak w tym SSW.

Szanownej Dyrekcji PWM dziękuję natomiast za nominację jednej z moich fotek do zdjęcia tygodnia. Choć szczerze przyznam, że wybrane przez Was zdjęcie w moim odczuciu wcale nie jest najlepsze z tych, które tu pokazałem. ;o) Ale naprawdę mi miło.
Namarie...
Avatar użytkownika
PrzemoL
 
Posty: 734
Dołączył(a): piątek, 21 września 2007, 14:26
Lokalizacja: Poznań

Reklama

Re: Siemens Schuckert D.IV (1/72, Toko)

Postprzez SOPOL73 » poniedziałek, 21 września 2009, 15:07

Bardzo ciekawy samolot jak na IWW cztery śmigła - konstruktor pomyślał.
Co do modelu to wykonanie uf mistrzowskie więc nic nie napiszę, ale super sprawa bacznie śledzę wszystkie wątki autora. :)
SOPOL73
 

Re: Siemens Schuckert D.IV (1/72, Toko)

Postprzez LordDisneyland » poniedziałek, 21 września 2009, 17:26

Ależ ładny model ! Jak to się stało, że dopiero teraz go zobaczyłem, nie wiem, ale od razu muszę zadać jedno pytanie. Bardzo podoba mi się wygląd statecznika pionowego - przerabiałeś fakturę we własnym zakresie, czy też wypraski były tak fajnie pomyślane? I jeszcze jedno- jak zrozumiałem, nigdzie na wystawach na żywca zobaczyć go nie będzie można? Szkoooda ;o)
Gratulacje, świetnie wyglądające samoletadło !
Born to lose - out to lunch
- Ian "Lemmy" Kilmister
Avatar użytkownika
LordDisneyland
 
Posty: 904
Dołączył(a): piątek, 25 kwietnia 2008, 12:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: Siemens Schuckert D.IV (1/72, Toko)

Postprzez PrzemoL » wtorek, 22 września 2009, 20:39

Dzięki. Panowie, za miłe słowa.

SOPOL73, masz pewnie na myśli śmigło CZTEROŁOPATOWE. To była modyfikacja z konieczności bo dwułopatowe wymagało większego prześwitu, co stwarzało problemy ze statecznością goleni podwozia.

ergofob, faktura na stateczniku to oryginalny pomysł firmy Toko. Ja go tylko trochę "uwypukliłem" malowaniem.
Niestety, modeli nie wożę nigdzie, ale zapraszam zainteresowanych do Poznania. ;o)
Namarie...
Avatar użytkownika
PrzemoL
 
Posty: 734
Dołączył(a): piątek, 21 września 2007, 14:26
Lokalizacja: Poznań

Re: Siemens Schuckert D.IV (1/72, Toko)

Postprzez LordDisneyland » środa, 23 września 2009, 01:02

Dzięki, zarówno za odpowiedź, jak i zaproszenie ;o)
Born to lose - out to lunch
- Ian "Lemmy" Kilmister
Avatar użytkownika
LordDisneyland
 
Posty: 904
Dołączył(a): piątek, 25 kwietnia 2008, 12:53
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości