De Havilland Mosquito PR Mk. IV 1/48 Tamiya

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

De Havilland Mosquito PR Mk. IV 1/48 Tamiya

Postprzez prezes69 » poniedziałek, 6 lutego 2017, 16:51

Witam serdecznie Szanownych Modelarzy.
Po sporej przerwie udało mi się skończyć mojego niebieskiego insekta. W pewnym momencie straciłem do niego serce i wene (jednak druga wojna i czasy wcześniejsze to nie moje klimaty) ale w końcu jest :)
Zestaw tamki jest znakomity, całkiem fajny detal, wzorowe spasowanie, szkoda tylko, że powierzchnie sterowe nie są fabrycznie podzielone tak jak w Revell'u, sporo pracy wymagało dopasowanie żywić z CMK. Gdybym robił go prosto z pudła, była by to czysta radocha, ale dodatki które zastosowałem skutecznie zniechęcały mnie do pracy nad modelem.
Model malowany jest humbrolem pr, bo tylko to udało mi się dostać, też nie było łatwo, straszny odkurz i długie schnięcie nie pomagały. Cały czas z nim miałem jakoś pod górę, ale nie będę się żalił, skończyłem i to najważniejsze. Kolejna porcja "nauczek" na przyszłość :P
Miłego oglądania i komentowania, mam nadzieję, że się spodoba. Zdjęcia jakie są każdy widzi, kilka na parapecie, kilka w namiocie i kilka na dachu (na którym insekt chciał odlecieć i cudem zatrzymał się metr przed krawędzią dachu [piąte piętro w kamienicy] obyło się bez większych strat, odpadł jeden statecznik i zgubiłem jedne światło nawigacyjne z końcówki skrzydła)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Na razie tyle, pozdrawiam. ;o)
Avatar użytkownika
prezes69
 
Posty: 27
Dołączył(a): sobota, 3 maja 2008, 16:18
Lokalizacja: Siedlce

Reklama

Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 84 gości