An-2W -Trumpeter 1:48

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

An-2W -Trumpeter 1:48

Postprzez RH » czwartek, 31 stycznia 2019, 10:09

Jak sie powiedziało A to nalezy powiedzieć B ,a mianowicie idąc za ciosem , zmontowałem drugiego Antka
tym razem w wersji AN-2W czyli wersja na pływakach używana w lotnictwie morskim Ludowego Wojska Polskiego.
Model naprawdę jest fajnie zrobiony a najważniejsze super sie go sklada ,co nie moge powiedzieć o AN-2 z Valomu.
Jest tylko male "ale " Chińczyk walna sie w malowaniu oznaczeń .W modelu nie powinno być szachownic na gornych platach
.W tym okresie obowiązywały standardy radzieckie ,i na górnych płatach nie było żadnych oznaczeń .
pisze to dla wiadomości młodszych modelarzy ,ktorzy tepo ufają instrukcją .Widziałem już na necie parę modeli z tym babolem .
Do modelu dodałem żywiczny silnik dedykowany modelowi z Trumpetera oraz blaszki kokpitu
Niestety zdjeć jest malo bo mam problemy z photobuketem ,zawiesza się i papra .Niestety musialem na nim robic fotki ,bo idealny dla mnie i bezproblemowy link ,zostal zlikwidowany ,nie wiem dla czego ,chyba chodziło o kasiorę,albo politykę Wewnętrzną.Mowa oczywiście o picassa html2

Obrazek
Zamiast tych dwóch zdjęć ,jak wspomniałem troszkę byli problemów z przesyłka ,lepiej wstawię .lik do forum gdzie są wszystkie fotki ,po prostu tam można bezpośrednio z kompa wstawiać całą zawartość
http://pfmrc.eu/index.php/topic/78351-a ... trumpeter/
Avatar użytkownika
RH
 
Posty: 1074
Dołączył(a): wtorek, 29 lipca 2008, 11:52
Lokalizacja: Krakow

Reklama

Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 72 gości