MiG-21MF, Eduard, 1:48

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

MiG-21MF, Eduard, 1:48

Postprzez Mates » sobota, 6 lipca 2019, 23:36

Pierwszy post tutaj, można rzec powitalny, w związku z czym witam Wszystkich!

Eduardowy MiG-21MF w wersji weekend edition, w barwach słowackich sił powietrznych, w malowaniu Milka. Miał to być szybki projekt i faktycznie był, ponieważ zajął mi dokładnie dwa tygodnie z czego samej pracy to kilka dni po kilka godzin. Model prosto z p, któynabyłem lekko wybrakowany, ponieważ brakowało uzbrojenia, jednak w zamian do zestawu były dorzucone żywiczne koła, z których użyłem tylko te, które znajdują się na głównych goleniach.

O samym modelu nie ma co wypowiadać, ponieważ wypraski są znane od lat i powszechnie chwalone.

Kolory dobierałem wg instrukcji Eduarda, główne kolory kamuflażu malowane farbami Tamiya. Po podkładzie poszła czarna baza, biały marmurek i potem mocno rozcieńczone dedykowane kolory kamuflażu. Biały, neutral grey i jako czarnego użyłem rubber black Tamki, który tonowałem jeszcze dodatkowo innymi odcieniami szarego. Kokpit to Vallejo emerald green (całkiem dobrze odwzorował charakterystyczny kolor kokpitu - jak porównałem z kalkami, to różnica niezauważalna), detale z pędzla Vallejo, Revell i Model MAster. Brudzenie to głównie farby olejne dla plastyków, które rozcieńczałem white spiritem.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Mates

Animal Planet
 
Posty: 27
Dołączył(a): sobota, 6 lipca 2019, 23:25

Reklama

Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości