Fokker G-1 Mikromir 1/48

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Re: Fokker G-1 Mikromir 1/48

Postprzez Jurek Greinert » niedziela, 2 lutego 2020, 01:56

Damian 1973 napisał(a):Bardzo ładny, bardzo ładne lakierowanie, interesujący typ. !!!
Obecnie pracuję również nad tym modelem,kupiony w Listopadzie ubiegłego roku na IPMS UK w Telford. Ale uważam, że konstrukcja silnika jest bardzo skomplikowana, Proppeler jest źly i źle skonstruowany, wał podwozia i filmy maskujące czasami nie pasują.Szkoda.
Autor pisze tutaj, że nie potrzebował szpachlowki !!!??? Nie mogę tego zrozumiec, musiałem wypełnić dużo dziur na skrzydłach i w komorze podwozia.
Bardzo mi sie podoba.

Nie mówię że to Tamiya ale jak na standarty wschodniego szort runa jest świetny. Silniki jak pisałem podmieniłem na żywiczne, odchudzone po średnicy Vectory. Śmigla poprawiłem o przeciwmasy. O reszcie problemów nie rozumiem co Piszesz. Ja tam szpachli użyć nie musiałem.....Na zdjęciach widać że przejścia skrzydło kadłub (krzywoliniowe!!!!!) pasują idealnie. (dla jasnosci, czarne linie to efekt czarnego penetrującego Thina z Gunze)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pozdrawiam Jurek
______________________________________________________________

GALERIA
Warsztat : Fokker D-XXI
Avatar użytkownika
Jurek Greinert
 
Posty: 1092
Dołączył(a): sobota, 20 października 2007, 17:10
Lokalizacja: Gliwice

Reklama

modele polskich samolotów
Poprzednia strona

Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Mini71 i 43 gości