P-40 z Afryki |Hasegawa, 1/32|

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Re: P-40 z Afryki |Hasegawa, 1/32|

Postprzez xspace » piątek, 19 czerwca 2020, 00:06

Bardzo udana produkcja, gratulacje. Nie mogę się oprzeć silnemu wrażeniu ( popraw mnie jeśli się mylę ) że fajnie zainspirowałeś się przy tej produkcji P-40 tką Chrisa Wauchopa :)
xspace
 
Posty: 415
Dołączył(a): wtorek, 22 stycznia 2013, 01:56
Lokalizacja: Kraków

Reklama

Re: P-40 z Afryki |Hasegawa, 1/32|

Postprzez hacz » sobota, 20 czerwca 2020, 22:50

xspace napisał(a):Bardzo udana produkcja, gratulacje. Nie mogę się oprzeć silnemu wrażeniu ( popraw mnie jeśli się mylę ) że fajnie zainspirowałeś się przy tej produkcji P-40 tką Chrisa Wauchopa :)

Nie no, Daniel się nie obrazi( a przynajmniej jak ja napiszę :D ) jeśli nawet jeśli był model inspirowany to raczej ja widzę styl Daniela, który w raca do fachu :mrgreen:
Avatar użytkownika
hacz

BoB 3 miejsce
 
Posty: 1416
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 18:32
Lokalizacja: Kraśnik

Re: P-40 z Afryki |Hasegawa, 1/32|

Postprzez Daniel iceman Gronowski » sobota, 20 czerwca 2020, 23:18

xspace napisał(a):Bardzo udana produkcja, gratulacje. Nie mogę się oprzeć silnemu wrażeniu ( popraw mnie jeśli się mylę ) że fajnie zainspirowałeś się przy tej produkcji P-40 tką Chrisa Wauchopa :)


Dzięki. BINGO! Gościu jest niesamowity i lubię jego modele.

hacz napisał(a):
xspace napisał(a):Bardzo udana produkcja, gratulacje. Nie mogę się oprzeć silnemu wrażeniu ( popraw mnie jeśli się mylę ) że fajnie zainspirowałeś się przy tej produkcji P-40 tką Chrisa Wauchopa :)

Nie no, Daniel się nie obrazi( a przynajmniej jak ja napiszę :D ) jeśli nawet jeśli był model inspirowany to raczej ja widzę styl Daniela, który w raca do fachu :mrgreen:


Był inspirowany i to mocno. Zresztą zawsze uważałem, że jeżeli sam nie masz koncepcji na model, to naśladuj najlepszych. Po to chyba zamieszczamy te galerie, by podpatrywać jeden od drugiego i przenosić to na swój warsztat.

Poza tym, tak jak pisałem na wstępie model był na zamówienie i były pewne lejce nałożone na moją twórczość :lol: Co nie zmienia faktu, że sprawił mi sporo frajdy mimo iż wygląda jak nie mój (pozdrawiam Paweł :lol: ).
Avatar użytkownika
Daniel iceman Gronowski

BoB 1 miejsce
 
Posty: 1347
Dołączył(a): poniedziałek, 1 października 2007, 09:23
Lokalizacja: Inowrocław

Re: P-40 z Afryki |Hasegawa, 1/32|

Postprzez hacz » sobota, 20 czerwca 2020, 23:30

hacz napisał(a):
xspace napisał(a):Bardzo udana produkcja, gratulacje. Nie mogę się oprzeć silnemu wrażeniu ( popraw mnie jeśli się mylę ) że fajnie zainspirowałeś się przy tej produkcji P-40 tką Chrisa Wauchopa :)

Nie no, Daniel się nie obrazi( a przynajmniej jak ja napiszę :D ) jeśli nawet jeśli był model inspirowany to raczej ja widzę styl Daniela, który wraca do fachu :mrgreen:

Nie wiem czemu mnie tu znów wrzuciło ogólnie podoba się i czekam na kolejne ;o)
Avatar użytkownika
hacz

BoB 3 miejsce
 
Posty: 1416
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 18:32
Lokalizacja: Kraśnik

Re: P-40 z Afryki |Hasegawa, 1/32|

Postprzez PawelG. » niedziela, 21 czerwca 2020, 11:07

Daniel iceman Gronowski napisał(a):Poza tym, tak jak pisałem na wstępie model był na zamówienie i były pewne lejce nałożone na moją twórczość :lol: Co nie zmienia faktu, że sprawił mi sporo frajdy mimo iż wygląda jak nie mój (pozdrawiam Paweł :lol: ).


Hehe czuję się wyrwany do tablicy...
Model faktycznie subtelnie zmęczony ale bardzo dobry!!!
Jak nie Twój :mrgreen: :P
eSeF-FloreSef
Avatar użytkownika
PawelG.
 
Posty: 356
Dołączył(a): wtorek, 18 marca 2014, 13:56

Re: P-40 z Afryki |Hasegawa, 1/32|

Postprzez Aleksander » poniedziałek, 22 czerwca 2020, 16:44

Teraz go wreszcie obejrzałem w pełnej krasie - rzeczywiście piękny i rzeczywiście trochę nie w twoim stylu :)
Obrazek
Obrazek
Aleksander Górski
..."be yourself, no matter what they say"...
Avatar użytkownika
Aleksander

Animal Planet
 
Posty: 7947
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 17:14
Lokalizacja: "Miasto Meneli"

Re: P-40 z Afryki |Hasegawa, 1/32|

Postprzez xspace » czwartek, 25 czerwca 2020, 22:29

Dzięki. BINGO! Gościu jest niesamowity i lubię jego modele.

Też się troszkę zajawiłem na prace Chrisa pare lat temu i muszę powiedzieć że nie znam drugiego malarza który przy użyciu aero osiąga tak wiarygodne efekty (dla mnie).
Także szacun dla Was obu ;).
xspace
 
Posty: 415
Dołączył(a): wtorek, 22 stycznia 2013, 01:56
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia strona

Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości