Reggiane Re 2002 Sword 1:72

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Reggiane Re 2002 Sword 1:72

Postprzez xmen » niedziela, 18 lipca 2021, 10:12

Przedstawiam następny model z kolekcji "do skończenia"
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
xmen

Animal Planet
 
Posty: 1163
Dołączył(a): sobota, 2 grudnia 2017, 11:02

Reklama

Re: Reggiane Re 2002 Sword 1:72

Postprzez robmario » niedziela, 18 lipca 2021, 11:13

Bardzo zacny modelik. Mam tylko wątpliwości, co do malowania kołpaka. Według mnie nosek powinien mieć zamalowany trochę większy obszar i chyba mieć kolor czerwony. Wiem, że producenci modeli podają ten niebieski kolor, ale raczej malowano kołpak w kolorze numeru na kadłubie (czerwona 4). Patrząc na zdjęcia wydaje mi się, że numer 4 jest też powtórzony w czerwonym kolorze na przedniej części osłon podwozia. Nomem omen te osłony są trochę w modelu za krótkie. Widziałem w tym malowaniu tylko jedno zdjęcie samolotu Giuseppe Cenni niezbyt dobrej jakości, więc moje wątpliwości nie muszą znajdować potwierdzenia.
Jak zawsze witam Mariusz Łukasik
Obrazek
Avatar użytkownika
robmario
 
Posty: 270
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 14:40
Lokalizacja: Lublin

Re: Reggiane Re 2002 Sword 1:72

Postprzez xmen » niedziela, 18 lipca 2021, 11:25

robmario napisał(a):Bardzo zacny modelik. Mam tylko wątpliwości, co do malowania kołpaka. Według mnie nosek powinien mieć zamalowany trochę większy obszar i chyba mieć kolor czerwony. Wiem, że producenci modeli podają ten niebieski kolor, ale raczej malowano kołpak w kolorze numeru na kadłubie (czerwona 4). Patrząc na zdjęcia wydaje mi się, że numer 4 jest też powtórzony w czerwonym kolorze na przedniej części osłon podwozia. Nomem omen te osłony są trochę w modelu za krótkie. Widziałem w tym malowaniu tylko jedno zdjęcie samolotu Giuseppe Cenni niezbyt dobrej jakości, więc moje wątpliwości nie muszą znajdować potwierdzenia.

Dzięki.Sam miałem wątpliwości co do koloru kołpaka.To że obszar pomalowany na niebiesko jest za mały to moja wina.Nie sprawdziłem choć publikacje o Reggiane mam.
Jednak mam jeszcze dwie Re 2002 do złożenia to jest nadzieja że wyjdą lepiej niż pierwsza.
Co do cyfr na osłonach podwozia się zgadza że powinny być.
Ostatnio edytowano niedziela, 18 lipca 2021, 12:15 przez xmen, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
xmen

Animal Planet
 
Posty: 1163
Dołączył(a): sobota, 2 grudnia 2017, 11:02

Re: Reggiane Re 2002 Sword 1:72

Postprzez skusz » niedziela, 18 lipca 2021, 11:55

Bardzo fajny model.
Pozdrawiam Sławek Kusz
Portfolio : http://www.pwm.org.pl/viewtopic.php?f=207&t=20734
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
skusz

100-lecie Niepodległości
 
Posty: 3152
Dołączył(a): sobota, 3 stycznia 2009, 17:27
Lokalizacja: Roztocze

Re: Reggiane Re 2002 Sword 1:72

Postprzez Aleksander » niedziela, 18 lipca 2021, 17:41

Bardzo lubię te włoskie "grubaski' - Twój też mi się podoba, choć skala nie moja ;o)
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
Aleksander Górski
..."be yourself, no matter what they say"...
Avatar użytkownika
Aleksander

Animal Planet
 
Posty: 7973
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 18:14
Lokalizacja: "Miasto Meneli"


Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 52 gości

cron