PZL P.11 g Kobuz FARR IBG 1/72

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

PZL P.11 g Kobuz FARR IBG 1/72

Postprzez skusz » piątek, 19 listopada 2021, 17:41

Nie wiadomo jak wyglądał jedyny polski Kobuz, a tym bardziej rumuński. Taka moja fantazja. Wg PKL w Rumunii 1933-1947 miał rumuński nr 316 i uległ wypadkowi 5.03.1942 r.. Wymyśliłem sobie, że przed wypadkiem zdążono go jeszcze przemalować i nanieść elementy szybkiej identyfikacji. Model dostał lufy, celowniki i taśmy od Mastera, kalki Pan Decal, zapraszam.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
cdn
Pozdrawiam Sławek Kusz
Portfolio : viewtopic.php?f=207&t=20734
Avatar użytkownika
skusz

100-lecie Niepodległości
 
Posty: 3135
Dołączył(a): sobota, 3 stycznia 2009, 16:27
Lokalizacja: Roztocze

Reklama

Re: PZL P.11 g Kobuz FARR IBG 1/72

Postprzez abtb » sobota, 20 listopada 2021, 15:16

A mi, w przeciwieństwie do wszystkich, nawet się podoba :P . Ciekawa fantazja i podejście do tematu. Wykonanie spokojne, bez zbytniego "przerysowania" detali i powierzchni. Miło się ogląda. Jedyna uwaga - jak dla mnie zbyt "złoty" kolektor. Można by go przetrzeć jakąś rdzą czy czymś takim.
I takie małe prywatne pytanie na koniec - czy się kolega wybiera z tym majdanem na Tarnobrzeg?
abtb

Zimna Wojna 1
 
Posty: 1237
Dołączył(a): poniedziałek, 3 grudnia 2018, 08:43
Lokalizacja: Bielsk Podlaski

Re: PZL P.11 g Kobuz FARR IBG 1/72

Postprzez skusz » sobota, 20 listopada 2021, 17:07

Dzięki.
abtb napisał(a):Jedyna uwaga - jak dla mnie zbyt "złoty" kolektor. Można by go przetrzeć jakąś rdzą czy czymś takim.

Kolektor dostał miedzianą mgiełkę, wydawało mi się za mało, dostał drugą porcję. Wyszło na fotkach nie chciałem już poprawiać.
abtb napisał(a):I takie małe prywatne pytanie na koniec - czy się kolega wybiera z tym majdanem na Tarnobrzeg?

Tak, mam taką nadzieję że się odbędzie. Na pierwszym miałem Spitki i P-40, na drugim nie mogłem być, a teraz zabieram Pułaszczaki myślę że się jeszcze wyrobię z P.7 z Animalsów.
Pozdrawiam Sławek Kusz
Portfolio : viewtopic.php?f=207&t=20734
Avatar użytkownika
skusz

100-lecie Niepodległości
 
Posty: 3135
Dołączył(a): sobota, 3 stycznia 2009, 16:27
Lokalizacja: Roztocze

Re: PZL P.11 g Kobuz FARR IBG 1/72

Postprzez Aleksander » niedziela, 21 listopada 2021, 17:34

Fajny i kolorowy "what-if"! A może nawet nie do końca "what-if" - może gdzieś się znajdą papiery i fotki i okaże się, że masz rację!
Obrazek
Obrazek
Aleksander Górski
..."be yourself, no matter what they say"...
Avatar użytkownika
Aleksander

Animal Planet
 
Posty: 7924
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 17:14
Lokalizacja: "Miasto Meneli"


Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości