P 51 Mustang B 1/72 Arma Hobby

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

P 51 Mustang B 1/72 Arma Hobby

Postprzez radoslaw6363 » niedziela, 20 marca 2022, 23:23

Niestety Ten model mi nie wyszedł .
Post zamieszczam bo może ktoś mi powie czy podkład jest felerny, czy ja coś odwaliłem :mrgreen:
Jako że pod metalik najlepiej dać podkład czarny błyszczący, zakupiłem produkt Badgera Stynylrez.
Problem polegał na tym że po nałożeniu na odtłuszczony benzyną ekstrakcyjną model na jego powierzchni pojawiły się jakieś ,,oczka w rosole'' 3 razy zmywałem z modelu podkład i za każdym razem ten sam problem, w końcu użyłem podkładu Mr. finshing i było jak trzeba. Niestety wcześniej zmywając podkład spaprałem powierzchnię modelu i wiedziałem że będzie słabo.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Modelu idealnie oddającego rzeczywistość nie zbuduje się nigdy, ale próbować trzeba !
Nie kłóć się z głupim, bo najpierw zaniży cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem !
Według przeprowadzonych niedawno badań stwierdzono, że ludzie którzy nie rozpoznają ironii i sarkazmu są mniej inteligentni ! Pozdrawiam !
Avatar użytkownika
radoslaw6363
 
Posty: 2547
Dołączył(a): niedziela, 28 lutego 2010, 13:12
Lokalizacja: W PL Aleksandrów Łódzki, ponadto DK,NL,A,SK,D.

Reklama

Re: P 51 Mustang B 1/72 Arma Hobby

Postprzez zegeye » poniedziałek, 21 marca 2022, 13:41

Wszystko OK tylko wymień te ''europejskie'' zbiorniki paliwa na te drugie ;o)
pozdrawiam
Zbych

Obrazek
zegeye

Animal Planet
 
Posty: 1709
Dołączył(a): wtorek, 12 lutego 2008, 16:03
Lokalizacja: warszawa

Re: P 51 Mustang B 1/72 Arma Hobby

Postprzez radoslaw6363 » poniedziałek, 21 marca 2022, 18:34

zegeye napisał(a):Wszystko OK tylko wymień te ''europejskie'' zbiorniki paliwa na te drugie ;o)

Może masz rację :mrgreen:
Modelu idealnie oddającego rzeczywistość nie zbuduje się nigdy, ale próbować trzeba !
Nie kłóć się z głupim, bo najpierw zaniży cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem !
Według przeprowadzonych niedawno badań stwierdzono, że ludzie którzy nie rozpoznają ironii i sarkazmu są mniej inteligentni ! Pozdrawiam !
Avatar użytkownika
radoslaw6363
 
Posty: 2547
Dołączył(a): niedziela, 28 lutego 2010, 13:12
Lokalizacja: W PL Aleksandrów Łódzki, ponadto DK,NL,A,SK,D.


Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 62 gości