F4U-1D Corsair Tamiya 1:32 Po latach ciężkiej służby

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Re: F4U-1D Corsair Tamiya 1:32 Po latach ciężkiej służby

Postprzez Pashal » niedziela, 6 listopada 2022, 22:17

Aleksandrze przecież Ty kompletnie nie zrozumiałeś o czym ja tu pisałem.
Napiszę w punktach - będzie łatwiej.
1. Przecież już w pierwszym zdaniu sobie przeczysz - mam mieć swoje zdanie, ale masz do mnie pretensje, że je mam :mrgreen: - gdyby mnie ktoś zaproponował taki projekt w takiej dziwnej formie to ja bym od razu zaproponował wykonanie w mojej wersji i o tym napisałem.

2. W którym fragmencie ja każę robić KRL projekt według moich poglądów ?

3. To, że model jest przypisany do konkretnych ram czasowych, pilota, lotniskowca to jego pomalowanie w taki sposób nie ma żadnej wartości merytorycznej i o tym napisałem.

4. W którym momencie ja chcę decydować jak SWOJE modele mają wykonywać modelarze na tym forum :roll:

5. Widzę, że nawet nie zrozumiałeś o jakich zdjęciach ja wspominam w stosunku do gretgonza - nie oczekuję zdjęć JEGO modeli jak się Tobie wydaje, tylko zdjęć samolotów Corsair, które będą lepiej pasowały do koncepcji projektu niż te, które ja podlinkowałem.
To jest ten fragment wypowiedzi gretgonza :
"Swoją drogą prezentowane wyżej zdjęcia z okresu średnio wpisują się w koncepcję nowy/środek służby/koniec i stanowiłyby wątpliwy materiał źródłowy dla tego zadania."

6. Po jaki grzyb atomowy używasz takich słów jak : "wyrzucanie z forum,walka, trochę luzu, zdrowe zmysły, na Boga, wróg, atak, bez obrazy" ?
Czemu ja takich słów nie używałem w swoich wypowiedziach w tym temacie -wiesz dlaczego nie używam Aleksandrze,bo ja z nikim nie walczę, nikogo nie chcę wyrzucać z forum, piszę na całkowitym luzie, nikomu niczego nie insynuuję, że coś napisał, w nikim nie widzę wroga i nikogo nie atakuję...

Ot po prostu szczerze napisałem jak ja tę ZABAWĘ bym widział, bez narzucania komukolwiek- czegokolwiek :idea:
Pashal
 
Posty: 1637
Dołączył(a): piątek, 4 czerwca 2021, 14:10

Reklama

Re: F4U-1D Corsair Tamiya 1:32 Po latach ciężkiej służby

Postprzez blueYeti » poniedziałek, 7 listopada 2022, 01:27

Pashal napisał(a):Napiszę w punktach - będzie łatwiej.

2. W którym fragmencie ja każę robić KRL projekt według moich poglądów ?
Ot po prostu szczerze napisałem jak ja tę ZABAWĘ bym widział, bez narzucania komukolwiek- czegokolwiek :idea:


:mrgreen:

Musi to na Rusi, w Polsce jak kto chce!
Aleksander napisał(a):Trochę luzu. Nikt - przy zdrowych zmysłach - nie będzie traktował plastikowych samolotów jako źródło historyczne.
ale - na Boga - nie decyduj jak ktoś ma budować SWOJE modele - to dla większości z nas tylko zabawa.
Bez obrazy i luzik - w końcu bawimy się tymi samymi zabawkami! :P


Sam bym tego lepiej nie napisal :P zgadzam sie w calosci :!:
pozdrawiam
blueYeti
blueYeti
 
Posty: 373
Dołączył(a): sobota, 16 listopada 2013, 23:11

Re: F4U-1D Corsair Tamiya 1:32 Po latach ciężkiej służby

Postprzez piotr dmitruk » poniedziałek, 7 listopada 2022, 12:17

Pashal napisał(a):KRL nie zachowuj się jak dzieciak, bo ktoś ośmielił się zdziwić koncepcją projektu i przedstawić rzeczowe argumenty w odróżnieniu od pustosłowia.


Pashal napisał(a):To co napisał gretgonzo to sobie napisał - czekam dalej na to, czy jest w stanie zrobić to o co go prosiłem - takie pustosłowie nie poparte żadnymi konkretami - czytaj zdjęciami nie ma żadnej wartości.


Pashal napisał(a): Ot po prostu szczerze napisałem jak ja tę ZABAWĘ bym widział, bez narzucania komukolwiek- czegokolwiek :idea:


Taaak...

Myślę że poznaliśmy zdania obu stron, nie ma konieczności wygłaszania mów końcowych, wyroku ani kary nie przewiduje się
Pozdrawiam
Piotrek
MOJE PORTFOLIO ARCHIWUM X- W moich galeriach wskazana jest rozsądna krytyka modeli.
Avatar użytkownika
piotr dmitruk

Mistrz Osobliwości
 
Posty: 9947
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 19:18
Lokalizacja: Rzeszów

Re: F4U-1D Corsair Tamiya 1:32 Po latach ciężkiej służby

Postprzez kojot69 » wtorek, 8 listopada 2022, 04:35

Piękny. Styrany jak Pashal buszujący w Empiku :lol:
Avatar użytkownika
kojot69
 
Posty: 832
Dołączył(a): niedziela, 8 września 2019, 19:33

Re: F4U-1D Corsair Tamiya 1:32 Po latach ciężkiej służby

Postprzez blueYeti » środa, 19 kwietnia 2023, 23:42

Pokazesz nastepne dwa modele?
pozdrawiam
blueYeti
blueYeti
 
Posty: 373
Dołączył(a): sobota, 16 listopada 2013, 23:11

Re: F4U-1D Corsair Tamiya 1:32 Po latach ciężkiej służby

Postprzez Pashal » sobota, 22 kwietnia 2023, 10:16

Noooooo właśnie - jak tam kolejne modele z włoskiej serii ?
Pashal
 
Posty: 1637
Dołączył(a): piątek, 4 czerwca 2021, 14:10

Re: F4U-1D Corsair Tamiya 1:32 Po latach ciężkiej służby

Postprzez KRL » sobota, 22 kwietnia 2023, 10:18

Widzę że są zainteresowani :D ;o)
Pokażę wszystkie trzy po otwarciu wystawy. Otwarcie zaplanowane jest na 24 wrzesień
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na warsztacie
wietrzenie
Avatar użytkownika
KRL
 
Posty: 1098
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2015, 00:02
Lokalizacja: Gdańsk

Poprzednia strona

Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 61 gości