P-39Q Airacobra / Arma Hobby / 1:72

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Re: P-39Q Airacobra / Arma Hobby / 1:72

Postprzez kojot69 » piątek, 18 listopada 2022, 23:31

Pashal napisał(a):...więc kto tu śmieci w relacji ?

Jak zwykle. Ty śmiecisz. I wyluzuj trochę. Wiem, że w tym wieku to trudne. Ale może się uda ;o)
Avatar użytkownika
kojot69
 
Posty: 832
Dołączył(a): niedziela, 8 września 2019, 19:33

Reklama

Re: P-39Q Airacobra / Arma Hobby / 1:72

Postprzez Pashal » sobota, 19 listopada 2022, 08:37

I to napisał człek, który przez wiele tygodni zaśmiecał błazeńskimi wpisami moje tematy w dziale Karton, ale to ja mam wyluzować - to jest dopiero tupet i bezczelność w krynicznej postaci :!:
Kujot69 - dla mnie jesteś anonimowym tworem, który zasadniczo nie istnieje na forum i któremu ktoś pozwala na takie ciągle zaczepki skierowane w moją stronę.

To forum jest prawie martwe mimo, że dzień w dzień odwiedza je plus minus setka zarejestrowanych forumowiczów, ale dziennie wpisuje się tylko kilku forumowiczów, w porywach kilkunastu.
Jest chyba jakaś tego przyczyna - zdaje sobie sprawę, że sytuacja poza forumowa jest delikatnie mówiąc bardzo nieciekawa i z tych względów być może ludzie uważają, że wpisywanie na temat wyglądu modelu, czy zapowiadanej, czy już wydanej nowości traci sens itd., ale być może jest i tak, że ludzie widząc takie wpisy jak te kujota69 stwierdzają, że po co zasadniczo strzępić klawiaturę.
Jestem niestety małej wiary, że przestaniesz się mnie czepiać, ale być może wreszcie pójdziesz po rozum do głowy i zakończysz to pajacowanie lub ktoś wreszcie Ci to wyperswaduje :idea:

Przepraszam Łukasz, że wpisałem ten tekst w tej galerii, ale nie będę zakładał specjalnego tematu, aby zwrócić uwagę kujot69.
Pashal
 
Posty: 1673
Dołączył(a): piątek, 4 czerwca 2021, 14:10

Re: P-39Q Airacobra / Arma Hobby / 1:72

Postprzez Recenzjemodeli.pl » sobota, 26 listopada 2022, 11:50

Pashal napisał(a):[...]


..ze specjalną dedykacją

Wracając jednak do modelu Łuksza, zapraszam na zapowiadaną przez autora szczegółową relację z prac nad armową Airacobra

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Recenzjemodeli.pl
 
Posty: 1433
Dołączył(a): środa, 19 czerwca 2019, 13:08

Re: P-39Q Airacobra / Arma Hobby / 1:72

Postprzez Pashal » sobota, 26 listopada 2022, 13:50

No cóż Kamil - "Kwoka" powiadasz i dobre wychowanie i wydaje Ci się, że to, że dedykowałeś taki wiersz to właśnie oznaka dobrego wychowania i kultury :roll:
Co ja takiego niestosownego napisałem, że "wylatasz" z takimi wierszami ?
Pashal
 
Posty: 1673
Dołączył(a): piątek, 4 czerwca 2021, 14:10

Re: P-39Q Airacobra / Arma Hobby / 1:72

Postprzez Recenzjemodeli.pl » sobota, 26 listopada 2022, 14:04

Czy jesteś pewien, że to jest najbardziej odpowiednie miejsce do czynienia desperackich prób wychowywania dorosłych ludzi? Czy jednak za chwile ponownie bedziesz przepraszał za jakieś beznadziejne dygresje w GALERII MODELU? Co istotne, nie własnego..
Obrazek
Avatar użytkownika
Recenzjemodeli.pl
 
Posty: 1433
Dołączył(a): środa, 19 czerwca 2019, 13:08

Re: P-39Q Airacobra / Arma Hobby / 1:72

Postprzez kojot69 » sobota, 26 listopada 2022, 21:34

Pashal napisał(a):I to napisał człek, który przez wiele tygodni zaśmiecał błazeńskimi wpisami moje tematy w dziale Karton, ale to ja mam wyluzować - to jest dopiero tupet i bezczelność w krynicznej postaci :!:
Kujot69 - dla mnie jesteś anonimowym tworem, który zasadniczo nie istnieje na forum i któremu ktoś pozwala na takie ciągle zaczepki skierowane w moją stronę.

To forum jest prawie martwe mimo, że dzień w dzień odwiedza je plus minus setka zarejestrowanych forumowiczów, ale dziennie wpisuje się tylko kilku forumowiczów, w porywach kilkunastu.
Jest chyba jakaś tego przyczyna - zdaje sobie sprawę, że sytuacja poza forumowa jest delikatnie mówiąc bardzo nieciekawa i z tych względów być może ludzie uważają, że wpisywanie na temat wyglądu modelu, czy zapowiadanej, czy już wydanej nowości traci sens itd., ale być może jest i tak, że ludzie widząc takie wpisy jak te kujota69 stwierdzają, że po co zasadniczo strzępić klawiaturę.
Jestem niestety małej wiary, że przestaniesz się mnie czepiać, ale być może wreszcie pójdziesz po rozum do głowy i zakończysz to pajacowanie lub ktoś wreszcie Ci to wyperswaduje :idea:

Przepraszam Łukasz, że wpisałem ten tekst w tej galerii, ale nie będę zakładał specjalnego tematu, aby zwrócić uwagę kujot69.


Czy ja kiedyś Ciebie obraziłem? Jakim prawem przerabiasz mojego nicka na kujota. Ślepy, czy problem z czytaniem? Jakieś odgrzewane kotlety w nowych panierkach, czy tylko zając w buraczkach?

PS Przepraszam Cię Kolego Łukaszu. Wybacz mi, że takie wpisy pojawiają się w Twoim wątku. Nadstawiam tyłek :mrgreen:
Avatar użytkownika
kojot69
 
Posty: 832
Dołączył(a): niedziela, 8 września 2019, 19:33

Re: P-39Q Airacobra / Arma Hobby / 1:72

Postprzez Pashal » niedziela, 27 listopada 2022, 00:00

Kamilu to nie są desperackie próby wychowywania dorosłych ludzi tylko próba wytłumaczenia pewnych sytuacji jakie miałem okoliczność mieć przy okazji wpisów wspomnianych przeze mnie forumowiczów.

Kamilu przecież to nie ja zacząłem w tej galerii robić jakieś beznadziejne personalne dygresje jak to określasz, więc czemu mnie o to winisz ?

Odszukaj mój pierwszy wpis w tej galerii - tam jest tylko i wyłącznie o modelu, którego to jest galeria :idea:
Kamilu przeprosiłem Łukasza, bo tego wymaga kultura o której chyba coś tam wspominasz :idea:

Co do wypowiedzi ostatniego forumowicza - dla mnie kujot69 to to samo co kojot69 - nie ma w tym nic złego, bo kojot i kujot to przecież to samo :
https://pl.wiktionary.org/wiki/kujot

https://pl.wikipedia.org/wiki/Kojot_preriowy
Pashal
 
Posty: 1673
Dołączył(a): piątek, 4 czerwca 2021, 14:10

Re: P-39Q Airacobra / Arma Hobby / 1:72

Postprzez Recenzjemodeli.pl » niedziela, 27 listopada 2022, 02:22

Pashal napisał(a):[...]


Widzę, że postanowiłeś być konsekwentny. Szanuję.

Tylko taka mała uwaga - kultura osobista nie polega na tym, że z uporem godnym lepszej sprawy włazi sie, raz po raz, na dywan w ubłoconych butach, ale potem za każdym razem przeprasza za napaskudzenie, tylko na powstrzymaniu się od brudzenia podłogi. No chyba, że jesteś u siebie - wtedy syf możesz robić wedle uznania. Ale to jednak nie ta sytuacja..
Obrazek
Avatar użytkownika
Recenzjemodeli.pl
 
Posty: 1433
Dołączył(a): środa, 19 czerwca 2019, 13:08

Re: P-39Q Airacobra / Arma Hobby / 1:72

Postprzez Pashal » niedziela, 27 listopada 2022, 10:24

Kamil o czym Ty piszesz, przecież ja w tej galerii wszedłem w pełnym rynsztunku kulturalnego człowieka - to nie ja jak Ci się wydaje wlazłem w ubłoconych buciorach na dywan i nie ja zacząłem robić jakieś jak to nazywasz beznadziejne personalne dygresje - nie widzisz tego, czy nie chcesz widzieć ?
Te "artefakty" tak Ciebie kiedyś zabolały, że masz aż takie wzmożenie pouczania ? :mrgreen:
Pashal
 
Posty: 1673
Dołączył(a): piątek, 4 czerwca 2021, 14:10

Re: P-39Q Airacobra / Arma Hobby / 1:72

Postprzez Murek » niedziela, 27 listopada 2022, 10:43

Była taka piosenka "Niekończąca się opowieść"....
Avatar użytkownika
Murek
 
Posty: 3010
Dołączył(a): wtorek, 9 października 2007, 23:12
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: P-39Q Airacobra / Arma Hobby / 1:72

Postprzez HK1885 » niedziela, 27 listopada 2022, 11:44

Pashal napisał(a):Kamil o czym Ty piszesz, przecież ja w tej galerii wszedłem w pełnym rynsztunku kulturalnego człowieka - to nie ja jak Ci się wydaje wlazłem w ubłoconych buciorach na dywan i nie ja zacząłem robić jakieś jak to nazywasz beznadziejne personalne dygresje - nie widzisz tego, czy nie chcesz widzieć ?
Te "artefakty" tak Ciebie kiedyś zabolały, że masz aż takie wzmożenie pouczania ? :mrgreen:


Twoje modelarskie filozofie to Twoja prywatna sprawa.

Męczysz doopę... :mrgreen:
Ostatnio edytowano niedziela, 27 listopada 2022, 13:55 przez HK1885, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
HK1885
 
Posty: 1912
Dołączył(a): wtorek, 25 czerwca 2013, 13:14

Re: P-39Q Airacobra / Arma Hobby / 1:72

Postprzez Recenzjemodeli.pl » niedziela, 27 listopada 2022, 12:35

Pashal napisał(a):[...]


Recenzjemodeli.pl napisał(a):Widzę, że postanowiłeś być konsekwentny. Szanuję.


..co nie zmienia faktu, że naprawdę

HK1885 napisał(a):Męczysz doopę...


dodam, że ponadnormatywnie
Obrazek
Avatar użytkownika
Recenzjemodeli.pl
 
Posty: 1433
Dołączył(a): środa, 19 czerwca 2019, 13:08

Re: P-39Q Airacobra / Arma Hobby / 1:72

Postprzez Pashal » niedziela, 27 listopada 2022, 12:48

A nie jest przypadkiem całkowicie odwrotnie ?
Mam założyć dedykowany temat, bo komuś przeszkadzają moje wpisy na forum, bo oprócz chwalenia rzeczy, które mi się bezwzględnie podobają to również mam konkretne, rzeczowe uwagi do tego co mi się mniej podoba i potrafię je uzasadnić - naruszyłem tu jakieś układy towarzyskie, że tak Was to irytuje i przeszkadza ?
Każdy kto wchodzi do tej galerii to sobie zobaczy to co zobaczy, jedni to skomentują, inni nie, kto ma życzenie przeczytać taką dyskusje to przeczyta, kto nie chce tego zrobić to nie przeczyta - nie ma przecież żadnego przymusu.

Ciężko to zrozumieć, czy nie chcecie tego zrozumieć ?
Pashal
 
Posty: 1673
Dołączył(a): piątek, 4 czerwca 2021, 14:10

Re: P-39Q Airacobra / Arma Hobby / 1:72

Postprzez Thalgonis » niedziela, 27 listopada 2022, 13:17

Chłopaki, idźcie do innej piaskownicy... Czytać chadko...

Łukaszu, nie moja bajka, ale bardzo fajnie wyszedł :)

PS. a na mnie to wrzeszczą jak AŹ tak uświnię swój model ;-) :mrgreen:
Pozdrówka
Thalgonis -> https://modelarstwozpudla.pl/

Obrazek Obrazek Obrazek
Thalgonis

Transport
 
Posty: 1407
Dołączył(a): środa, 13 czerwca 2018, 17:51
Lokalizacja: Kalisz

Re: P-39Q Airacobra / Arma Hobby / 1:72

Postprzez Murek » niedziela, 27 listopada 2022, 13:22

Recenzjemodeli.pl napisał(a):
Pashal napisał(a):[...]


Recenzjemodeli.pl napisał(a):Widzę, że postanowiłeś być konsekwentny. Szanuję.


..co nie zmienia faktu, że naprawdę

HK1885 napisał(a):Męczysz doopę...


dodam, że ponadnormatywnie


... z uporem maniaka i zdecydowanie za długo
Avatar użytkownika
Murek
 
Posty: 3010
Dołączył(a): wtorek, 9 października 2007, 23:12
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Poprzednia strona

Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 77 gości