P47 Thunderbolt Łanowski. Revell/Hobby 2000 1:72

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Re: P47 Thunderbolt Łanowski. Revell/Hobby 2000 1:72

Postprzez caughtinthemiddle » środa, 25 października 2023, 02:57

cooper69 napisał(a):
caughtinthemiddle napisał(a):
cooper69 napisał(a):Dzięki za info o modelu - już wiem dlaczego się słabo sprzedaje pomimo kalek Łanowskiego.


Skąd takie informacje??


Wystarczy mi poczytać na początku opinię autora modelu. Mi to wystarczy żeby nie męczyć się za własne pieniądze.


Co ma opinia autora modelu wspólnego z tym, jak się ów model faktycznie sprzedaje i po co piszesz coś, o czym najwyraźniej nie masz pojęcia, próbując to uzasadnić czymś nie mającym z tym związku?
Tiiiiiime is on my side ;)
Avatar użytkownika
caughtinthemiddle
 
Posty: 1763
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 00:11

Reklama

Re: P47 Thunderbolt Łanowski. Revell/Hobby 2000 1:72

Postprzez cooper69 » środa, 25 października 2023, 09:16

caughtinthemiddle napisał(a):Co ma opinia autora modelu wspólnego z tym, jak się ów model faktycznie sprzedaje i po co piszesz coś, o czym najwyraźniej nie masz pojęcia, próbując to uzasadnić czymś nie mającym z tym związku?


I po co ta agresja?
Widzę, że wciąż na półkach. Może często te przepaki z zajechanych form Revell wznawiają.
Obecne zainteresowania - pancerka Polskich Sił Zbrojnych na zachodzie i niemiecka (głównie niszczyciele czołgów).

Pozdrawiam
Rafał Dzięgielewski made by 71
Avatar użytkownika
cooper69
 
Posty: 863
Dołączył(a): środa, 8 kwietnia 2015, 11:47
Lokalizacja: Gdańsk

Re: P47 Thunderbolt Łanowski. Revell/Hobby 2000 1:72

Postprzez Albatros » środa, 25 października 2023, 11:24

Idąc tokiem rozumowania, że wciąż jest na półkach w sklepach to chyba większość modeli jest słaba i słabo się sprzedaje, bo półki w sklepach się uginają ;-) tylko WnW były w takim razie dobre, bo nie ma na półkach ;-)
Albatros
 
Posty: 73
Dołączył(a): piątek, 31 marca 2017, 10:42

Re: P47 Thunderbolt Łanowski. Revell/Hobby 2000 1:72

Postprzez caughtinthemiddle » środa, 25 października 2023, 16:38

cooper69 napisał(a):
caughtinthemiddle napisał(a):Co ma opinia autora modelu wspólnego z tym, jak się ów model faktycznie sprzedaje i po co piszesz coś, o czym najwyraźniej nie masz pojęcia, próbując to uzasadnić czymś nie mającym z tym związku?


I po co ta agresja?


LOL

cooper69 napisał(a):Widzę, że wciąż na półkach. Może często te przepaki z zajechanych form Revell wznawiają.


Czyli klasyczne 'nie wiem, więc się wypowiem'...
Tiiiiiime is on my side ;)
Avatar użytkownika
caughtinthemiddle
 
Posty: 1763
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 00:11

Re: P47 Thunderbolt Łanowski. Revell/Hobby 2000 1:72

Postprzez Murek » środa, 25 października 2023, 17:30

cooper69 napisał(a):
caughtinthemiddle napisał(a):
cooper69 napisał(a):Dzięki za info o modelu - już wiem dlaczego się słabo sprzedaje pomimo kalek Łanowskiego.


Skąd takie informacje??


Wystarczy mi poczytać na początku opinię autora modelu. Mi to wystarczy żeby nie męczyć się za własne pieniądze.

Jeśli dla Kolegi cooper69 informacje o słabszych momentach w modelu = słaba sprzedaż to albo ja czegoś nie rozumiem :roll: albo tu nie ma sensu, i takie twierdzenie można zakwalifikować jako zdecydowanie zbyt daleko idące i bezpodstawne.
Avatar użytkownika
Murek
 
Posty: 3008
Dołączył(a): wtorek, 9 października 2007, 23:12
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Poprzednia strona

Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 52 gości