Locheed F-104C Starfighter, Academy, 1/72

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Locheed F-104C Starfighter, Academy, 1/72

Postprzez abtb » poniedziałek, 29 stycznia 2024, 13:33

Dawno nic nie pokazywałem w dziale,więc wypadałoby się trochę przypomnieć :D

Kolejny "śledzik" do obejrzenia i skomentowania. Tym razem wersja C w karnawałowym amerykańskim malowaniu. Model to prawie Academy, trochę Hasegawy (wloty powietrza) i Mastera (końcówka sondy do tankowania oraz pitot) , Italerii - prawie wszystkie kalki, kolega Soris - maski do numerów. Sam model już chyba trochę "zużyty" bo w pewnych miejscach linie i nity są już dość płytkie. Dodatkowo mój egzemplarz miał jakieś skisłe kalki które nawet po pokryciu lakierem wchodziły w jakieś dziwne reakcje z łoszem - co mi krwi napsuło strasznie. Ale z drugiej strony to może jakieś fatum - nie wyszedł mi ten model za pierwszym razem (miał to być "śledź" nr 5) to i teraz szło pod górę. W sumie szło jak szło ale jakoś wyszło

Podsumowując - "śledź" nr 32 czyli jeden z ostatnich w "Ławicy..........." (ale nie ostatni :mrgreen: ) Model zrobiłem w konfiguracji ze zdjęć pokazujących samolot w (najprawdopodobniej ) jego ostatnim locie na kilkanaście/kilkadziesiąt minut przed katastrofą:

Obrazek

Lockheed F-104C Starfighter, 436 Eskadra Szkolenia Myśliwców Taktycznych z 479 Skrzydła Szkolenia Taktycznego, baza lotnicza George, Kalifornia, 26 czerwca 1960r.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
abtb

Zimna Wojna 1
 
Posty: 1263
Dołączył(a): poniedziałek, 3 grudnia 2018, 09:43
Lokalizacja: Bielsk Podlaski

Reklama

Re: Locheed F-104C Starfighter, Academy, 1/72

Postprzez Łukasz_K » poniedziałek, 29 stycznia 2024, 13:39

uuu pstrokaty śledź, trudno coś o nim napisać więcej , bo w pozostałych 31 :shock: przypadkach poszły już chyba wszystkie ochy i achy ;o) ze względu na ciekawe malowanie chyba będzie jeden z moich ulubionych.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
..bo zawsze są i głupsi w społeczności...
Avatar użytkownika
Łukasz_K

Zimna Wojna 1
 
Posty: 4819
Dołączył(a): piątek, 29 kwietnia 2016, 13:58
Lokalizacja: Bstok


Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 71 gości