Harrier w 1/72, ew. Tornado

Nabyłeś nowy model, chcesz pokazać zawartość pudełka lub o nią zapytać, słyszałeś o fajnych nowościach - podziel się tym z innymi.

Harrier w 1/72, ew. Tornado

Postprzez MadYarpen » środa, 9 września 2015, 16:39

Wprawdzie nie planuję już za dużo robić w 1/72, ale w gablocie mam miejsce na jeszcze jeden model. Najbardziej chciałbym tam chyba postawić jakiegoś harriera. Wstępnie wybrałem tego: http://www.mojehobby.pl/products/Hawker ... AV-8A.html

Pytanie, czy są dobre harriery w tej skali - a jak tak to które? I jak wypada ww. zestaw?

E: wg. tej strony formy są z 2013 z jakimiś nowymi częściami, co byłoby chyba dobrym znakiem: https://www.scalemates.com/kits/942075- ... rier-av-8a
Wersja GR1 i GR3 z tej samej formy, więc pewnie z tych trzech bym wybierał.

Alternatywą nad którą myślę jest tornado - jakiego zestawu tego samolotu szukać?
Avatar użytkownika
MadYarpen
 
Posty: 379
Dołączył(a): poniedziałek, 11 sierpnia 2014, 17:53

Reklama

Re: Harrier w 1/72, ew. Tornado

Postprzez net_sailor » środa, 9 września 2015, 18:22

MadYarpen napisał(a):Alternatywą nad którą myślę jest tornado - jakiego zestawu tego samolotu szukać?

Revell jest najlepszy na rynku jeśli chodzi o wersję szturmową IDS/ECM.
Myśliwski F3 w wydaniu Revell to przepak Italeri.
Avatar użytkownika
net_sailor
 
Posty: 1809
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 13:01
Lokalizacja: Elbląg

Re: Harrier w 1/72, ew. Tornado

Postprzez MadYarpen » środa, 9 września 2015, 18:37

Dzięki.
Z tego co wyczytałem, to ten harrier jest udany. Więc pewnie na nim się skończy.
Avatar użytkownika
MadYarpen
 
Posty: 379
Dołączył(a): poniedziałek, 11 sierpnia 2014, 17:53

Re: Harrier w 1/72, ew. Tornado

Postprzez MadYarpen » poniedziałek, 14 września 2015, 16:45

Harrier dotarł.
Straszne maleństwo.
Wypraski robią b. dobre wrażenie, aczkolwiek linie podziału są chyba aż za mocno zarysowane. Tzn. jak na tę skalę, minimalnie za grube. Ale ogólnie pozytywnie to wygląda.
Avatar użytkownika
MadYarpen
 
Posty: 379
Dołączył(a): poniedziałek, 11 sierpnia 2014, 17:53


Powrót do Lotnictwo - in-boxy, nowości, opinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości