Fightertown 48082 F-14 Data Sheet BARDZO DUŻE ZDJĘCIA !!

Nabyłeś nowy model, chcesz pokazać zawartość pudełka lub o nią zapytać, słyszałeś o fajnych nowościach - podziel się tym z innymi.

Fightertown 48082 F-14 Data Sheet BARDZO DUŻE ZDJĘCIA !!

Postprzez potez » środa, 25 maja 2016, 09:36

Przyjechały do mnie wreszcie. Wrzucam je, bo chociaz 99% oglądających ma to gdzieś i wkurza ich naklejanie kalek, to jednak warto sie im przyjrzeć.
Zgodnie z aktualnie obowiązująca modą, kalka ma format A4. W dużym zipbagu dostajemy kalke i instrukcję:
strona 1:
Obrazek
po przyjrzeniu się co tam wymyślono zaczałem sie drapac po swojej łysej pale i oczy zaczęły mi się robić duże, obróciłem instrukcję:
strona 2
Obrazek
i zacząłem sie poważnie zastanawiac jak oni to zrobili?
no to popatrzyłem na kalkę i oczy mi mało z orbit nie wyskoczyły:
Obrazek
im dłużej sie temu przyglądałem, tym więcej smaczków znajdowałem...jak na razie to numero uno - siateczki do naklejenia na poduszki fotelka, żeby mieć fakturę krateczke bardzo dobrze widoczną na zdjęciach 8-)
naklejka z danymi wyświetlanymi na HUDzie też jest niezła, a o naklejce na zazielenienie przedniej szyby pancernej już nawet nie wspominam.
Wrzuciłem skany w dużej rozdzielczości, jak kogoś interesuje to może sam sobie pozgadywać, co jest co.
bieżniki butów odbijanych przez obsługę łażacą po płatowcu , też są :lol:
Nie wiem szczerze mówiąc co z tego jest do realnego wykorzystania ale podziwiam inwencję projektanta :shock:
mam nadzieję, że pomogłem :piwo:
tak, jestem #ponurymodelaż
Avatar użytkownika
potez
 
Posty: 4711
Dołączył(a): środa, 28 listopada 2007, 12:24
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Reklama

Re: Fightertown 48082 F-14 Data Sheet BARDZO DUŻE ZDJĘCIA !!

Postprzez witox » niedziela, 29 maja 2016, 19:28

Fajny zestaw.:D
Rzeczywiście człowiek będzie miał niezły ból głowy co z tego wykorzystać. Kiedyś przynajmniej nie było takich problemów. :)
witox
 
Posty: 879
Dołączył(a): wtorek, 9 czerwca 2015, 01:24


Powrót do Lotnictwo - in-boxy, nowości, opinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości