PM Model

Nabyłeś nowy model, chcesz pokazać zawartość pudełka lub o nią zapytać, słyszałeś o fajnych nowościach - podziel się tym z innymi.

PM Model

Postprzez Deco » niedziela, 2 grudnia 2007, 18:07

Przeglądając ofertę sklepu modelarskiego dudus.com.pl natrafiłem na modele firmy PM Model są dość tanie ok 10 zł.iI tu pytanie do was koledzy czy któryś z was spotkał się z modelami tej firmy ?? Jaka jest jakość tych modeli i kalek ( bo głownie na nich mi zależy)??
Pozdrawiam Dominik Dec!!!:D
Obrazek
Avatar użytkownika
Deco
 
Posty: 222
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 19:01
Lokalizacja: Sokołów Małopolski

Reklama

Re: PM Model

Postprzez Murek » niedziela, 2 grudnia 2007, 20:21

So, jak rzekłby Anglik, modele tej firmy traktuję jako prefabrykaty, mało części, słabiuuuuutkie detale, szkło grube i ze skazami(konieczna wymiana na waku), na kalkach tylko podstawowe znaki, z planami nie porównywałem(jeszcze). Reasumując, ich główne zalety to niska cena i ciekawe tematy, najładniej wykonanym (z tych które posiadam) jest FW Ta 183, ale ambitni( czytaj: idealiści ) i tak sporo się napracują.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Murek
 
Posty: 3012
Dołączył(a): wtorek, 9 października 2007, 23:12
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: PM Model

Postprzez Deco » niedziela, 2 grudnia 2007, 20:49

Murek napisał(a):So, jak rzekłby Anglik, modele tej firmy traktuję jako prefabrykaty, mało części, słabiuuuuutkie detale, szkło grube i ze skazami(konieczna wymiana na waku), na kalkach tylko podstawowe znaki, z planami nie porównywałem(jeszcze). Reasumując, ich główne zalety to niska cena i ciekawe tematy, najładniej wykonanym (z tych które posiadam) jest FW Ta 183, ale ambitni( czytaj: idealiści ) i tak sporo się napracują.
Pozdrawiam


Dziękuję za odpowiedź! "Oświeciłeś" mnie na temat tych modeli. Kupić je miałem praktycznie tylko dla kalek . Fakt modele są tanie 8-10 złoty. Poświęcę się tylko dla kalek.
Pozdrawiam Dominik Dec!!!:D
Obrazek
Avatar użytkownika
Deco
 
Posty: 222
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 19:01
Lokalizacja: Sokołów Małopolski

Re: PM Model

Postprzez caughtinthemiddle » poniedziałek, 3 grudnia 2007, 01:47

Murek napisał(a):So, jak rzekłby Anglik, modele tej firmy traktuję jako prefabrykaty, mało części, słabiuuuuutkie detale, szkło grube i ze skazami(konieczna wymiana na waku), na kalkach tylko podstawowe znaki, z planami nie porównywałem(jeszcze). Reasumując, ich główne zalety to niska cena i ciekawe tematy, najładniej wykonanym (z tych które posiadam) jest FW Ta 183, ale ambitni( czytaj: idealiści ) i tak sporo się napracują.
Pozdrawiam


Jeśli Huckebein jest fajnie wykonany, to ja bym się bał reszty...
Pracy jest przy nim, oj...
Tiiiiiime is on my side ;)
Avatar użytkownika
caughtinthemiddle
 
Posty: 1763
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 00:11


Powrót do Lotnictwo - in-boxy, nowości, opinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości