Eurofighter - Bronze Tiger w 1/72

Nabyłeś nowy model, chcesz pokazać zawartość pudełka lub o nią zapytać, słyszałeś o fajnych nowościach - podziel się tym z innymi.

Eurofighter - Bronze Tiger w 1/72

Postprzez qqq » sobota, 3 września 2016, 22:52

Na początek wypadałoby się przywitać. Nazywam się Michał, do modelarstwa wracam po paru latach przerwy. W sumie to można powiedzieć, że zaczynam od nowa, bo nie wiem czy modele klejone dwoma kilogramami kleju i malowane revellami prosto z puszki modelarstwem nazwać można :mrgreen:

Na razie powoli kleję sobie Iskrę z AH, ale zawsze po głowie chodził mi temat Tiger Meet, w tym przede wszystkim Brązowy Tygrys z 2014 roku. I tu pojawia się problem, bo jedyne co mi się udało znaleźć to modele Revella w 1/144 i 1/48 (zapowiedź chyba dopiero?)

Może ktoś ma ten model w swojej ofercie, a ja jestem ślepy? Same kalki oczywiście też wchodzą w grę. A może ma ktoś info o Revellu w 1/72 (bo jak 1/48 i 1/144 są, to może i zrobią 1/72...).

Na razie tylko gromadzę informacje (albo modele, jak się coś uda ustrzelić po fajnej cenie :mrgreen: ), chciałbym aby taka kolekcja jakoś tam wyglądała, więc jeszcze sporo nauki przede mną :->
qqq
 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek, 25 sierpnia 2016, 20:27

Reklama

Powrót do Lotnictwo - in-boxy, nowości, opinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości