Kalkomanie AMDG

Nabyłeś nowy model, chcesz pokazać zawartość pudełka lub o nią zapytać, słyszałeś o fajnych nowościach - podziel się tym z innymi.

Kalkomanie AMDG

Postprzez Mariusz Jarzyna ze Szczec » poniedziałek, 9 stycznia 2017, 02:54

Mam pytanie dotyczące jakości kalkomanii tego krajowego producenta:
http://amdg-decals.com/catalogue/2
Nie chodzi mi o stronę graficzną ale o to jak się kładą, jak reagują na płyny? Czy są z tych grubych jak Techmod, cieniuteńkich jak Printscale czy może coś pomiędzy? Ktoś z Kolegów przetestował?
Avatar użytkownika
Mariusz Jarzyna ze Szczec

100-lecie Niepodległości
 
Posty: 3226
Dołączył(a): sobota, 22 września 2007, 17:29

Reklama

Re: Kalkomanie AMDG

Postprzez Dominik » poniedziałek, 9 stycznia 2017, 11:25

Kurcze Mariusz, trzeba było się z Michałem skontaktować osobiście - jest Twoim krajanem (ale teraz chyba mieszka w UK). Kiedyś z nim rozmawiałem i powiedział (jeśli mnie pamięć nie myli), że kalki drukuje mu Techmod, ale dobrze reagują na specyfiki Gunze. Sam jest modelarzem to raczej można mu wierzyć. Na profilu firmy na twarzksiążce można zobaczyć zdjęcia modeli i popytać.
"Build what you want, the way you want to and, above all, have fun"* (Al Superczynski)
Honour Thy Tamiya for their kits are idiotproof.

IPMS Świdnica
Avatar użytkownika
Dominik
 
Posty: 2615
Dołączył(a): wtorek, 25 grudnia 2007, 17:16

Re: Kalkomanie AMDG

Postprzez Mariusz Jarzyna ze Szczec » poniedziałek, 9 stycznia 2017, 20:21

Dzięki Dominik za informację. Doczytałem, ze ze Szczecina no ale wolałem zapytać nie wytwórcę (no bo On musi swój produkt zachwalać) ale kogoś kto już te kalkomanie przetestował na swoim warsztacie. Informacja o Techmodzie daje mi już ogląd. Jeszcze raz dziękuję.
Avatar użytkownika
Mariusz Jarzyna ze Szczec

100-lecie Niepodległości
 
Posty: 3226
Dołączył(a): sobota, 22 września 2007, 17:29


Powrót do Lotnictwo - in-boxy, nowości, opinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron