[1:32] Lotnicze nowości i zapowiedzi rynkowe

Nabyłeś nowy model, chcesz pokazać zawartość pudełka lub o nią zapytać, słyszałeś o fajnych nowościach - podziel się tym z innymi.

Re: [1:32] Lotnicze nowości i zapowiedzi rynkowe

Postprzez ivn » piątek, 21 lutego 2020, 18:38

macotra4 napisał(a):Ten Gladiator to na prawde taki nie tego? bo patrzac na recenzje to wypowiadaja sie ze nawet calkiem niezly. czekam na morska i "finska" werscje, ale mocno chodzi mi on po glowie.


Ma parę drobnych mankamentów oraz trochę uproszczeń i jak każdy inny model wymaga pewnych poprawek i uzupełnień. Ale to bardzo dobry model tym bardziej, że praktycznie nie ma wyboru, a raczej jest, jeszcze jeden wybór: http://www.silverwings.pl/132-gloster-g ... mk-ii.html

No ale cena, której nie osiągniesz kupując cały wór dodatków do modelu ICM.
Avatar użytkownika
ivn
 
Posty: 121
Dołączył(a): niedziela, 28 października 2007, 02:03

Reklama

Re: [1:32] Lotnicze nowości i zapowiedzi rynkowe

Postprzez Kuba P. » piątek, 21 lutego 2020, 22:52

ivn napisał(a):Tu coś znajdziesz do Gladiatora ICM: https://www.facebook.com/permalink.php? ... 7558760457


Wiem wiem, znam to tylko zanim zacznę ściągać z AIMS czekam na ofertę Edka.

macotra4 napisał(a):Ten Gladiator to na prawde taki nie tego?


Nie no, fajny model, bardzo ładna powierzchnia tylko w kabinie pusto i prosto, silnik też czeka na korekty. Ale model jest OK.
Avatar użytkownika
Kuba P.
 
Posty: 9398
Dołączył(a): sobota, 10 listopada 2007, 23:07
Lokalizacja: Warszawa/Wodzisław Śl.

Re: [1:32] Lotnicze nowości i zapowiedzi rynkowe

Postprzez Recenzjemodeli.pl » piątek, 20 marca 2020, 17:32

Obrazek
Avatar użytkownika
Recenzjemodeli.pl
 
Posty: 1410
Dołączył(a): środa, 19 czerwca 2019, 12:08

Re: [1:32] Lotnicze nowości i zapowiedzi rynkowe

Postprzez Sparrow » niedziela, 29 marca 2020, 10:58

Pytanie do recenzjemodeli.pl: P.11c z IBG w 1/32 to nowość czy nie? Może: "koń jaki jest, każdy widzi?"
Sparrow
Avatar użytkownika
Sparrow
 
Posty: 642
Dołączył(a): piątek, 30 listopada 2007, 13:08
Lokalizacja: Poznań

Re: [1:32] Lotnicze nowości i zapowiedzi rynkowe

Postprzez Recenzjemodeli.pl » niedziela, 29 marca 2020, 11:54

Sparrow napisał(a):Pytanie do recenzjemodeli.pl: P.11c z IBG w 1/32 to nowość czy nie?


Przepraszam, nie do końca rozumiem pytanie, więc nie wiem, jak na nie odpowiedzieć, ale skoro o P.11 mowa, to..

1/32 PZL P.11c Instrument panel - Yahu Models

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Recenzjemodeli.pl
 
Posty: 1410
Dołączył(a): środa, 19 czerwca 2019, 12:08

Re: [1:32] Lotnicze nowości i zapowiedzi rynkowe

Postprzez Sparrow » niedziela, 29 marca 2020, 12:25

Przepraszam, doprecyzuję pytanie.
Model samolotu P.11c produkcji IBG w skali 1/32 ukazał się już kilka tygodni temu. Recenzji modelu na stronie recenzjemodeli.pl nie było. Recenzja tablicy przyrządów jest, ale nie ma recenzji modelu. Będzie?
Sparrow
Avatar użytkownika
Sparrow
 
Posty: 642
Dołączył(a): piątek, 30 listopada 2007, 13:08
Lokalizacja: Poznań

Re: [1:32] Lotnicze nowości i zapowiedzi rynkowe

Postprzez Recenzjemodeli.pl » niedziela, 29 marca 2020, 12:38

Nie, nie będzie. Kierownictwo firmy IBG uznało moje recenzje Puławszczaków w skali 1/72 za szkodliwe i w konsekwencji zawiesiło przekazywanie egzemplarzy recenzenckich produktów własnych oraz dystrybuowanych producentów, którzy przekazują im sample. A to w praktyce oznacza, że owe produkty przestały pojawiać się na portalu.

Polecam jednak śledzić nadchodzące recenzje dodatków, bo to, na ile poszczególne z nich okażą się niezbędne, a na ile będą jedynie zbytkiem i fanaberią dla liczynitów zapewne będzie coś mówiło także o samym zestawie plastikowym.
Obrazek
Avatar użytkownika
Recenzjemodeli.pl
 
Posty: 1410
Dołączył(a): środa, 19 czerwca 2019, 12:08

Re: [1:32] Lotnicze nowości i zapowiedzi rynkowe

Postprzez waran » niedziela, 29 marca 2020, 12:44

W obecnej rzeczywistości mówienie prawdy jest szkodliwe. :? :-/
Szmatopłaty ponad wszystko.
waran
 
Posty: 1623
Dołączył(a): piątek, 18 lipca 2008, 07:02
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: [1:32] Lotnicze nowości i zapowiedzi rynkowe

Postprzez RAV » niedziela, 29 marca 2020, 12:54

A nie można już robić recenzji "courtesy of me and my wallet"?
Pozdrawiam
RAV
Obrazek
Avatar użytkownika
RAV
 
Posty: 3298
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 22:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: [1:32] Lotnicze nowości i zapowiedzi rynkowe

Postprzez Recenzjemodeli.pl » niedziela, 29 marca 2020, 13:00

Można, i takich nie brakuje przecież.
Obrazek
Avatar użytkownika
Recenzjemodeli.pl
 
Posty: 1410
Dołączył(a): środa, 19 czerwca 2019, 12:08

Re: [1:32] Lotnicze nowości i zapowiedzi rynkowe

Postprzez Łukasz_K » niedziela, 29 marca 2020, 13:37

To w czym rzecz? Model masz kupiony za własne, czemu nie zrobisz recenzji? Liczysz na amnestię?
Obrazek Obrazek Obrazek
..bo zawsze są i głupsi w społeczności...
Avatar użytkownika
Łukasz_K

Zimna Wojna 1
 
Posty: 4778
Dołączył(a): piątek, 29 kwietnia 2016, 12:58
Lokalizacja: Bstok

Re: [1:32] Lotnicze nowości i zapowiedzi rynkowe

Postprzez Artur Rzepka » niedziela, 29 marca 2020, 13:48

Recenzjemodeli.pl napisał(a):Nie, nie będzie. Kierownictwo firmy IBG uznało moje recenzje Puławszczaków w skali 1/72 za szkodliwe i w konsekwencji zawiesiło przekazywanie egzemplarzy recenzenckich produktów własnych oraz dystrybuowanych producentów, którzy przekazują im sample. A to w praktyce oznacza, że owe produkty przestały pojawiać się na portalu.


Hm, czyli kolejna cegiełka do mojej prywatnej opinii, że modele może mają fajne, i z chęcią będę kupował, ale jeśli chodzi o politykę firmy, to jakoś nie będę jej fanem. Z tego co pamiętam, Twoje recenzje rzetelnie przedstawiały produkt. No ale, zawsze przecież jest jeden portal (sponsorowany), na którym można "bardziej rzetelne" recenzje zobaczyć. ;o) :mrgreen:
~W Internecie bądź sobą. Chyba że jesteś chamem. Wtedy bądź kimś innym.
Avatar użytkownika
Artur Rzepka
 
Posty: 935
Dołączył(a): sobota, 7 czerwca 2008, 14:02
Lokalizacja: W-wa

Re: [1:32] Lotnicze nowości i zapowiedzi rynkowe

Postprzez Recenzjemodeli.pl » niedziela, 29 marca 2020, 13:54

astarott napisał(a):To w czym rzecz? Model masz kupiony za własne, czemu nie zrobisz recenzji? Liczysz na amnestię?




Rzecz w tym, że współpraca została zawieszona - co działa w obie strony - jak każda współpraca. Poza tym, w zaistniałych okolicznościach jakakolwiek krytyka zestawów IBG z mojej strony spotkałaby się niewątpliwie z zarzutem działań odwetowych. Szczególnie, że już poprzednie materiały zostały uznane za szkodliwe. A jak pochwalę, to będzie gadane, że się podlizuję, bo jednak bardzo mi zależy, żeby IBG udobruchać. To nie są atrakcje, na których mi zależy, bo ja tę stronę robię dla przyjemności, a nie dla awantur.
Obrazek
Avatar użytkownika
Recenzjemodeli.pl
 
Posty: 1410
Dołączył(a): środa, 19 czerwca 2019, 12:08

Re: [1:32] Lotnicze nowości i zapowiedzi rynkowe

Postprzez Arcturus » niedziela, 29 marca 2020, 14:02

astarott napisał(a):To w czym rzecz? Model masz kupiony za własne, czemu nie zrobisz recenzji? Liczysz na amnestię?


Recenzja tablic Yahu na portalu Kamila jest mojego autorstwa, model IBG który pojawia się tam do porównania również jest mój i kupiony za moje (niezbyt ciężko zarobione, ale zawsze...) pieniądze.
Część tekstów, które piszę dla Kamila, powstaje na bazie modeli i dodatków zakupionych przeze mnie (choćby niedawna recenzja Tomcata z Academy w 72). To nie jest więc tak, że piszę coś tylko wtedy, gdy dostanę recenzencką darmochę. Recenzji P.11 IBG (mimo że model mam i nawet kiedyś zrobię, choć unikam tej skali) nie przygotowałem, ponieważ:
1) unikam tematów patriotycznych, bo gównoburze które zawsze przy takiej okazji się pojawiają mnie męczą i śmieszą jednocześnie; bardziej jednak męczą i dlatego nie chcę być w nich stroną
2) prywatnie mam takie odczucie, że skoro IBG nie chce recenzowania swoich produktów na portalu, który w skromnym stopniu współtworzę, to należy uszanować ich wolę
3) Kamil mnie nie poprosił
4) to jest dużo roboty...
5) opinii o ww modelu jest już w sieci mnóstwo.
Bawię się w recenzowanie modeli bo to lubię i mnie to dziecinnie rajcuje. Natomiast nie mam ochoty pakować się przy tej okazji w jakies przepychanki.
Avatar użytkownika
Arcturus

100-lecie Niepodległości
 
Posty: 2074
Dołączył(a): wtorek, 28 września 2010, 19:07
Lokalizacja: Chrobacya

Re: [1:32] Lotnicze nowości i zapowiedzi rynkowe

Postprzez Łukasz_K » niedziela, 29 marca 2020, 14:14

Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
..bo zawsze są i głupsi w społeczności...
Avatar użytkownika
Łukasz_K

Zimna Wojna 1
 
Posty: 4778
Dołączył(a): piątek, 29 kwietnia 2016, 12:58
Lokalizacja: Bstok

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Lotnictwo - in-boxy, nowości, opinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości