Analiza porównawcza "pezetelek"- praca habilitacyjna :)

Nabyłeś nowy model, chcesz pokazać zawartość pudełka lub o nią zapytać, słyszałeś o fajnych nowościach - podziel się tym z innymi.

Re: Analiza porównawcza "pezetelek"- praca habilitacyjna :)

Postprzez Dominik » czwartek, 23 lipca 2020, 21:16

Arku, mam zasadę, że jeśli się nie znam to siedzę cicho. Jednak wkurzające jest to, że kniaziu ma takie podejście. Nawet jak dostaje na tacy dowody. Trudno, może jak więcej osób będzie się czepiać to kulki mu się stykną.
A do bycia spoko, to się nie wypowiem. Niedługo będzie możliwość porównania Spitów I od Tamiya San i Edzia. Wtedy się wypowiem.
"Build what you want, the way you want to and, above all, have fun"* (Al Superczynski)
Honour Thy Tamiya for their kits are idiotproof.

IPMS Świdnica
Avatar użytkownika
Dominik
 
Posty: 2615
Dołączył(a): wtorek, 25 grudnia 2007, 16:16

Reklama

Re: Analiza porównawcza "pezetelek"- praca habilitacyjna :)

Postprzez caughtinthemiddle » czwartek, 23 lipca 2020, 21:20

Dominik napisał(a):Arku, mam zasadę, że jeśli się nie znam to siedzę cicho. Jednak wkurzające jest to, że kniaziu ma takie podejście. Nawet jak dostaje na tacy dowody. Trudno, może jak więcej osób będzie się czepiać to kulki mu się stykną.
A do bycia spoko, to się nie wypowiem. Niedługo będzie możliwość porównania Spitów I od Tamiya San i Edzia. Wtedy się wypowiem.


I myślisz, że jak mu teraz dostarczyłeś dowody to on będzie rzucał wszystko i przerabiał formy, żeby uwzględnić detale, o których istnieniu/wyglądzie 99% potencjalnych nabywców nie ma pojęcia?
Tiiiiiime is on my side ;)
Avatar użytkownika
caughtinthemiddle
 
Posty: 1761
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 23:11

Re: Analiza porównawcza "pezetelek"- praca habilitacyjna :)

Postprzez Dominik » czwartek, 23 lipca 2020, 21:50

Maćku,
Akurat to nie jest dla niego problem, ponieważ w Dwójce ma być odpowoedni element. A czym się różni Dwójka od Jedynki? W sumie duperelkiem w postaci osłony rozrusznika Coffmana. Z tego co napisał wynika, że wystarczy wrzucić elementy Dwójki.
Mam chociaż nadzieję, że żarówki do celownika będą w odpowiednim miejscu umiejscowione. Bo w Spitach z pąpką były w innym. No i selektor ustawienia skoku śmigła pewnie też będzie...
Akurat Ty powinieneś rozumieć chęć posiadania dobrego modelu ulubionego samolotu. I dbałość o szczegóły.
"Build what you want, the way you want to and, above all, have fun"* (Al Superczynski)
Honour Thy Tamiya for their kits are idiotproof.

IPMS Świdnica
Avatar użytkownika
Dominik
 
Posty: 2615
Dołączył(a): wtorek, 25 grudnia 2007, 16:16

Re: Analiza porównawcza "pezetelek"- praca habilitacyjna :)

Postprzez potez » czwartek, 23 lipca 2020, 22:25

Dominik napisał(a):Mam chociaż nadzieję, że żarówki do celownika będą w odpowiednim miejscu umiejscowione. Bo w Spitach z pąpką były w innym. No i selektor ustawienia skoku śmigła pewnie też będzie...

śpij spokojnie, są. Co prawda zrobione na odwal ale kulki sa zasymulowane tam gdzie trzeba ;o) A te w normalnym położeniu sa doklejanym elementem, więc nawet nie trzeba będzie ze ścianki zdzierać. I oczywiście nie sa odlane w przezroczystym plastiku, są szare :mrgreen:
tak, jestem #ponurymodelaż
Avatar użytkownika
potez
 
Posty: 4681
Dołączył(a): środa, 28 listopada 2007, 11:24
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Analiza porównawcza "pezetelek"- praca habilitacyjna :)

Postprzez caughtinthemiddle » piątek, 24 lipca 2020, 00:45

Dominik napisał(a):Akurat Ty powinieneś rozumieć chęć posiadania dobrego modelu ulubionego samolotu.


Szczerze mówiąc, jest mi to coraz bardziej obojętne. Primo, i tak nie mam czasu na lepienie plastikowych zabawek, secundo, i tak nikomu z tych, co mają szanse je zobaczyć, nie zrobi różnicy przykładowa żarówka bądź jej brak.

Dominik napisał(a):I dbałość o szczegóły.

Otóż właśnie kierując się własnym doświadczeniem, całkowicie rozumiem odpuszczanie pewnych rzeczy, bo to jedynie kwestia priorytetów. Ja robię jak robię kosztem innych aspektów życia, ale nie każdy musi być pracoholikiem goniącym za nieosiągalną perfekcją. Zwłaszcza, że i bez tego się sprzeda...
Tiiiiiime is on my side ;)
Avatar użytkownika
caughtinthemiddle
 
Posty: 1761
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 23:11

Re: Analiza porównawcza "pezetelek"- praca habilitacyjna :)

Postprzez Dominik » piątek, 24 lipca 2020, 11:52

Maćku, Arku,

W sumie macie rację. Olać to. Szkoda się denerwować bo betonu i tak głową się nie rozkruszy.

Miłego dnia
"Build what you want, the way you want to and, above all, have fun"* (Al Superczynski)
Honour Thy Tamiya for their kits are idiotproof.

IPMS Świdnica
Avatar użytkownika
Dominik
 
Posty: 2615
Dołączył(a): wtorek, 25 grudnia 2007, 16:16

Poprzednia strona

Powrót do Lotnictwo - in-boxy, nowości, opinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości