Bearcat- który brać

Nabyłeś nowy model, chcesz pokazać zawartość pudełka lub o nią zapytać, słyszałeś o fajnych nowościach - podziel się tym z innymi.

Bearcat- który brać

Postprzez armiger » czwartek, 24 grudnia 2020, 11:28

Cześć! mam sobie wybrać prezent pod choinkę. Wymyśliłem sobie F8F Bearcat' a w 48. Który jest najlepszy?
Wesołych Świąt
Staszek
armiger
 
Posty: 103
Dołączył(a): wtorek, 11 maja 2010, 18:17

Reklama

Re: Bearcat- który brać

Postprzez Wojciech Perkowski » czwartek, 24 grudnia 2020, 17:03

Osobiście kompletuję dodatki do Hobbycraft'a / Academy. Poza niezbyt wyrafinowanymi jak na współczesne czasy detalami - osłona silnika ma nieprawidłowy profil, czyli w rzucie z boku za mało "opada" górny obrys i zaokrąglenie z przodu zbyt ..... ostre?

"Nowoczesnego" Hobby Bossa skreśliłem z powodu tak nadmuchanego skrzydła (jest za GRUBE), że detale kadłuba nad skrzydłem nie mieszczą się jak powinny. Jest też coś nie tak z wlotami powietrza u nasady skrzydeł. Osłona silnika też nie jest duzo lepsza niż w Hobbycrafcie.
Ale być może wizualnie nie jest to taki dramat, i jeśli w/w nie przeszkadza - to brać Hobby Bossa.
Pisałem z pamięci - niech ktoś sprostuje, jeśli majaczę.
Wesołych Świąt :) .
Wojtek
Wojciech Perkowski
 
Posty: 705
Dołączył(a): sobota, 13 października 2007, 14:07
Lokalizacja: okolice Białegostoku

Re: Bearcat- który brać

Postprzez armiger » piątek, 25 grudnia 2020, 11:40

Dzięki, to daje do myślenia. Myślałem o Francuzie z Wietnamu, bo to chyba jedyne użycie bojowe tego "kotka", może trzeba będzie zmienić koncepcję?
armiger
 
Posty: 103
Dołączył(a): wtorek, 11 maja 2010, 18:17


Powrót do Lotnictwo - in-boxy, nowości, opinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 42 gości