Mi 24, Apache - 1:72

Nabyłeś nowy model, chcesz pokazać zawartość pudełka lub o nią zapytać, słyszałeś o fajnych nowościach - podziel się tym z innymi.

Mi 24, Apache - 1:72

Postprzez Petrov » środa, 3 lutego 2021, 23:18

Mam nadzieję że w dobrym dziale napiszę.
W innym temacie uzyskałem pomoc w kwestii doboru modelu na początek i tak powstała u mnie ostatnio nasza sławna wrześniowa trójka (Łoś, KAraś i P-11tka). Mimo na pewno wielu błędów warsztatowych i żadnego wielkiego klejenia, to jakiś plastik jeszcze chciałbym popełnić. JAko że przymierzam się do sklejenia Mi-24 w kartonie, obmyśliłem sobie, że w plastiku też go popełnię. Pytanie o wybór modelu - waham się pomiędzy wypustem Zvezdy a Hobby Bossa. Który lepszy, bardziej szczegółowy? Z tego co wyczytałem obydwa prezentują wysoki poziom? Bo jak mniemam odpuścić Italeri czy Tamiyę (ten drugi to te same wypraski? Gdzieś mi się to obiło o oczy). Mogę liczyć na Waszą pomoc?

EDIT: Żeby nie zaśmiecać forum dorzucę to samo pytanie o Apache'a. Wersja A. Który? Bo tu nie mam pojęcia, sporo ich.
Ostatnio edytowano czwartek, 4 lutego 2021, 10:30 przez Petrov, łącznie edytowano 1 raz
Petrov
 
Posty: 13
Dołączył(a): sobota, 2 lutego 2019, 15:02

Reklama

Re: Mi 24 - 1:72

Postprzez Andzin » czwartek, 4 lutego 2021, 01:28

Zwiezda lepsza od HB pod wieloma względami - świetna bryła, odwzorowane skrzywienie geometrii kadłuba, mnóstwo detali, ale uproszczona kabina pilota i strzelca, przydadzą się blaszki lub kalkomanie 3D Quinty. HB ma tylko moim zdaniem jedną przewagę nad Zwiezdą, jest prostszy w montażu.
Andzin
 
Posty: 151
Dołączył(a): środa, 24 maja 2017, 14:50

Re: Mi 24, Apache - 1:72

Postprzez Petrov » czwartek, 4 lutego 2021, 10:31

Dzięki, może jeszcze ktoś się wypowie, ale widzę że Gwiazda raczej. Dorzuciłem podobne pytanie o Apacha w wersji A, ponieważ tu też mam zagwozdkę, a chciałbym tego śmiglanka popełnić.
Petrov
 
Posty: 13
Dołączył(a): sobota, 2 lutego 2019, 15:02

Re: Mi 24, Apache - 1:72

Postprzez Petrov » piątek, 5 marca 2021, 13:41

Dzięki za porady!
Petrov
 
Posty: 13
Dołączył(a): sobota, 2 lutego 2019, 15:02


Powrót do Lotnictwo - in-boxy, nowości, opinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości