Czy modele Army są warte swojej ceny?

Nabyłeś nowy model, chcesz pokazać zawartość pudełka lub o nią zapytać, słyszałeś o fajnych nowościach - podziel się tym z innymi.

Czy modele Arma Hobby są warte swojej ceny?

Tak, spokojnie mógłbym zapłacić nieco więcej.
34
54%
Z trudem, ale i tak kupię.
17
27%
Nie, nie wydam tyle kasy
12
19%
 
Liczba głosów : 63

Re: [1:72] Lotnicze nowości i zapowiedzi rynkowe

Postprzez Krzysztof R » niedziela, 20 marca 2022, 08:32

Może ktoś wreszcie posprząta ten wątek ?
Dyskusja z Josteinem nie ma sensu .
Krzysztof R
 
Posty: 14
Dołączył(a): poniedziałek, 8 lipca 2019, 07:21

Reklama

Re: [1:72] Lotnicze nowości i zapowiedzi rynkowe

Postprzez HK » niedziela, 20 marca 2022, 09:01

Krzysztof R napisał(a):Może ktoś wreszcie posprząta ten wątek ?
Dyskusja z Josteinem nie ma sensu .

Dlaczego? Można podyskutować. Tylko może w osobnym wątku. I otagować go #buledöpy czy jakoś tak.
Hendryk
HK
 
Posty: 514
Dołączył(a): czwartek, 19 czerwca 2008, 11:07

Re: [1:72] Lotnicze nowości i zapowiedzi rynkowe

Postprzez georgk » niedziela, 20 marca 2022, 10:27

HK napisał(a):Dlaczego? Można podyskutować. Tylko może w osobnym wątku. I otagować go #buledöpy czy jakoś tak.


Dokładnie tak powinno się zrobić, bo Ci co chcą zobaczyć co nowego się pojawiło muszą czytać takie głupoty. Każdy rozsądny
człowiek wie że to co jednemu drogo ,to drugiemu tanio.
georgk
 
Posty: 73
Dołączył(a): piątek, 4 marca 2022, 07:32

Re: Czy modele Army są warte swojej ceny?

Postprzez cris » niedziela, 20 marca 2022, 14:36

Ej Panie Admin ,a co te pytania w ankiecie sa jakieś takie ukierunkowane : ,, z trudem ale i tak kupie itp. :-/
Miały być 2 proste pytania
-są za wysokie
-są ok
i tyle ;o)
Z opinią jest jak z dziurą w du..ie -każdy ma swoją.
Avatar użytkownika
cris
 
Posty: 850
Dołączył(a): sobota, 7 kwietnia 2012, 20:45
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Czy modele Army są warte swojej ceny?

Postprzez HK » niedziela, 20 marca 2022, 15:51

cris napisał(a):Ej Panie Admin ,a co te pytania w ankiecie sa jakieś takie ukierunkowane : ,, z trudem ale i tak kupie itp. :-/
Miały być 2 proste pytania
-są za wysokie
-są ok
i tyle ;o)

Na pytanie, czy cena modelu AH jest za wysoka nie potrafiłbym odpowiedzieć. Przecież ceny nie mogą być obiektywnie za wysokie lub nie. Jeśli ktoś kupi to znaczy, że dla niego są ok. Jeśli cena zniechęci go do kupna, to dla tej osoby jest za wysoka. I takie dokładnie są pytania.
Hendryk
HK
 
Posty: 514
Dołączył(a): czwartek, 19 czerwca 2008, 11:07

Re: Czy modele Army są warte swojej ceny?

Postprzez cris » niedziela, 20 marca 2022, 16:03

Sam wiesz, że dla modelarza -napalonego modelarza -żadna cena nie będzie zaporą jak ma ,,ch..icę '' ,ale ból i niesmak przy zakupie pozostaje i z wielką radością kupił by o wiele taniej .
Jeśli chodzi o poziom modeli AH, to każdy wie jaki on jest ,więc chodzi o to czy cena jest adekwatna do tego poziomu i poziomu innych producentów
Z opinią jest jak z dziurą w du..ie -każdy ma swoją.
Avatar użytkownika
cris
 
Posty: 850
Dołączył(a): sobota, 7 kwietnia 2012, 20:45
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Czy modele Army są warte swojej ceny?

Postprzez Łukasz_K » niedziela, 20 marca 2022, 17:12

cris napisał(a):Jeśli chodzi o poziom modeli AH, to każdy wie jaki on jest


Dlatego moim zdaniem nie ma tu mowy o żadnym niesmaku.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
..bo zawsze są i głupsi w społeczności...
Avatar użytkownika
Łukasz_K

Zimna Wojna 1
 
Posty: 4832
Dołączył(a): piątek, 29 kwietnia 2016, 13:58
Lokalizacja: Bstok

Re: Czy modele Army są warte swojej ceny?

Postprzez cris » niedziela, 20 marca 2022, 17:28

Dobra nie ma się co z ,,koniem kopać''
Następny mały model Army Hobby już po 120 pln, ale co to dla ,,kolektywu'' z tego forum ,skoro twierdzą :
Tak, spokojnie mógłbym zapłacić nieco więcej.
Z opinią jest jak z dziurą w du..ie -każdy ma swoją.
Avatar użytkownika
cris
 
Posty: 850
Dołączył(a): sobota, 7 kwietnia 2012, 20:45
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Czy modele Army są warte swojej ceny?

Postprzez Atlas » niedziela, 20 marca 2022, 17:33

A choćby i po 200 zł...
Atlas
 
Posty: 345
Dołączył(a): środa, 31 lipca 2019, 17:29

Re: Czy modele Army są warte swojej ceny?

Postprzez RAV » niedziela, 20 marca 2022, 17:37

cris napisał(a):Miały być 2 proste pytania
-są za wysokie
-są ok
i tyle ;o)

Tutaj byłby problem, co to znaczy "za wysokie". A jeśli uważam, że są za wysokie, to co z tego wynika? Rezygnuję z zakupu, czy płaczę i płacę? A jeśli nie są za wysokie, to znaczy, że powinny/mogłyby być wyższe? Każdy może to inaczej rozumieć, przez co wnioski mogą być niejednoznaczne.

Ja bym proponował pytanie: "Czy cena powstrzymuje Cię przed kupnem modeli Arma Hobby?" Tak lub nie. I sprawa jasna.
Pozdrawiam
RAV
Obrazek
Avatar użytkownika
RAV
 
Posty: 3298
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 23:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: Czy modele Army są warte swojej ceny?

Postprzez HK » niedziela, 20 marca 2022, 17:52

cris napisał(a):Sam wiesz, że dla modelarza -napalonego modelarza -żadna cena nie będzie zaporą jak ma ,,ch..icę '' ,ale ból i niesmak przy zakupie pozostaje i z wielką radością kupił by o wiele taniej .

No kurczę, wszystko bym z radością kupił wiele taniej, gdybym mógł. Jesli o mnie chodzi, to nie mam bólu przy zakupie czegokolwiek co kupuję dla przyjemności. Skoro kupiłem to znaczy, że doszedłem do wniosku, iż warto i cieszę się, że mam. Owszem, rozumiem taki ból, gdy kupiono coś drogo, a za chwilę można to samo taniej. Oraz ból gdy brakuje mi pieniędzy, ale muszę je wydać - np. na rachunki czy niezbędne rzeczy.

cris napisał(a):Jeśli chodzi o poziom modeli AH, to każdy wie jaki on jest ,więc chodzi o to czy cena jest adekwatna do tego poziomu i poziomu innych producentów

Ale co ja mam porównywać? Przecież AH wypusciła zarówno modele b. dobre jak i przeciętne oraz słabe. Podobnie jak IBG, podobnie jak KAŻDA firma. Mam Mustanga z AH i ten zestaw bije na głowę wszystko, co w tym temacie sie do tej pory ukazało w 1/72. Ale P.11-tkę mają gorszą niż IBG. Więc nie, nie wiem co to znaczy "poziom AH". Jak bym musiał zająć stanowisko, to powiedziałbym, że gdybym miał ten sam temat zrobiony przez Eduard-a i AH w tym samym czasie, to zupełnie w ciemno nie wiedziałbym co wybrać. Ale podobnie bym miał z Eduardem vs IBG.
Hendryk
HK
 
Posty: 514
Dołączył(a): czwartek, 19 czerwca 2008, 11:07

Re: Czy modele Army są warte swojej ceny?

Postprzez arhtus » niedziela, 20 marca 2022, 19:10

Ktoś kto ma ciśnienie na ten model to i tak kupi bez względu na cenę, choćby i miał przyoszczędzić na jedzeniu, taka natura modelarzy :D ja nie kupię bo za taką kasę wolę kupić Franka od Haski w 1/48
arhtus
 
Posty: 554
Dołączył(a): sobota, 15 listopada 2014, 00:03

Re: Czy modele Army są warte swojej ceny?

Postprzez radoslaw6363 » niedziela, 20 marca 2022, 20:36

Podobno impotenci mogą całymi godzinami rozmawiać o seksie, ci co go uprawiają nie mają na to czasu bo są zajęci :mrgreen:
Ja tam sklejam nie marudzę i jestem szczęśliwy że firmy z takiej pustyni modelarskiej jaką była Polska wypłynęły na ocean światowy, nabrały wiatru w żagle i stały się obecne w każdym miejscu na globie gdzie żyją modelarze.
Arma Hobby zbiera na całym świecie entuzjastyczne recenzje modelarzy, P11c w 1/32 był za granicą nazywany najlepszym modelem roku.
Producenci Farb Hataka, czy Bilmodel oferują jakość światową, a przecież jeszcze jest Techmod, Yachu i inni.
Pamiętam różne pokraki udające w Polsce modele, taki Hawker Hurricane firmy ,,Lotnia'' to był hit, samo opakowanie straszyło, zawartość mogła zabić :-o
Komu drogo ma tani Mistercraft, można sobie ,,Czaplę''' kupić, albo tańszą wersję Arma Hobby. Po co mi blaszka z częściami ,których i tak nie widać, a pasy to ja sobie sam robię :mrgreen:
Panowie sklejać nie marudzić !
Obrazek
Obrazek
Ostatnio edytowano niedziela, 20 marca 2022, 20:43 przez radoslaw6363, łącznie edytowano 1 raz
Modelu idealnie oddającego rzeczywistość nie zbuduje się nigdy, ale próbować trzeba !
Nie kłóć się z głupim, bo najpierw zaniży cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem !
Według przeprowadzonych niedawno badań stwierdzono, że ludzie którzy nie rozpoznają ironii i sarkazmu są mniej inteligentni ! Pozdrawiam !
Avatar użytkownika
radoslaw6363
 
Posty: 2546
Dołączył(a): niedziela, 28 lutego 2010, 13:12
Lokalizacja: W PL Aleksandrów Łódzki, ponadto DK,NL,A,SK,D.

Re: Czy modele Army są warte swojej ceny?

Postprzez krzy65siek » niedziela, 20 marca 2022, 20:43

Ja uważam, że dyskusja jest bezprzedmiotowa. Firma się utrzymuje, sprzedaje modele na całym świecie, wypuszcza nowe.

Jak rozumiem z zarobionych pieniędzy, a nie z kredytu. To najlepszy dowód, że po prostu są dobrzy, a strategia cenowo-jakościowa działa.

Pozdrawiam
Krzysiek
krzy65siek
 
Posty: 188
Dołączył(a): niedziela, 6 października 2013, 13:52

Re: Czy modele Army są warte swojej ceny?

Postprzez cris » niedziela, 20 marca 2022, 20:45

Radziu to nie galeria! Po co wyskakujesz tu z tymi swoimi lepidłami ;o)
Z opinią jest jak z dziurą w du..ie -każdy ma swoją.
Avatar użytkownika
cris
 
Posty: 850
Dołączył(a): sobota, 7 kwietnia 2012, 20:45
Lokalizacja: Jelenia Góra

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Lotnictwo - in-boxy, nowości, opinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości