Quinta studio

Nabyłeś nowy model, chcesz pokazać zawartość pudełka lub o nią zapytać, słyszałeś o fajnych nowościach - podziel się tym z innymi.

Re: Quinta studio

Postprzez fragles » poniedziałek, 25 kwietnia 2022, 11:24

45Tomi napisał(a):Większość z Was pewnie tego nie pamięta,

Ja pamiętam.

45Tomi napisał(a):po wprowadzeniu stanu wojennego dziewięćdziesiąt procent społeczeństwa (w tym "13 grudnia spałem do do południa" ) siedziało cicho jak mysz pod miotłą.

Sugerujesz, że aktywni byli tylko esbecy, melicjanci i wojsko?

45Tomi napisał(a):gościu z Quinty wykazał się wielką odwagą cywilną

To zupełnie jak moja sąsiadka, której esbecy w nocy 13 grudnia wyważali drzwi do mieszkania. Nie dali pospać, ani jej, ani sąsiadom, skur...yny.
Franciszek Gleszyński - fra-gles
Avatar użytkownika
fragles
 
Posty: 1556
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 12:48
Lokalizacja: Rzeszów

Reklama

Re: Quinta studio

Postprzez 45Tomi » poniedziałek, 25 kwietnia 2022, 11:42

Arkady72 napisał(a):
45Tomi napisał(a):Jeżeli to co pisze Piotr jest prawdą, to większość komentarzy w tym wątku jest słaba, nazwijmy to delikatnie. Większość z Was pewnie tego nie pamięta, ale po wprowadzeniu stanu wojennego dziewięćdziesiąt procent społeczeństwa (w tym "13 grudnia spałem do do południa" ) siedziało cicho jak mysz pod miotłą. Biorąc pod uwagę ruskie realia, gościu z Quinty wykazał się wielką odwagą cywilną, na którą (jak mówią statystyki) krytykujący go tutaj kanapowi bohaterowie zapewne by się nie zdobyli.

Kluczowe w twojej wypowiedzi jest słowo "jeżeli" klawiaturowy bohaterze stanu wojennego.


Czy ja gdzieś pisałem o sobie? Wiem że jest poniedziałek, ale czytanie ze zrozumieniem nie jest takie trudne.....
45Tomi
 
Posty: 248
Dołączył(a): czwartek, 11 lutego 2010, 15:08

Re: Quinta studio

Postprzez 45Tomi » poniedziałek, 25 kwietnia 2022, 11:45

fragles napisał(a):
45Tomi napisał(a):Większość z Was pewnie tego nie pamięta,

Ja pamiętam.

45Tomi napisał(a):po wprowadzeniu stanu wojennego dziewięćdziesiąt procent społeczeństwa (w tym "13 grudnia spałem do do południa" ) siedziało cicho jak mysz pod miotłą.

Sugerujesz, że aktywni byli tylko esbecy, melicjanci i wojsko?

45Tomi napisał(a):gościu z Quinty wykazał się wielką odwagą cywilną

To zupełnie jak moja sąsiadka, której esbecy w nocy 13 grudnia wyważali drzwi do mieszkania. Nie dali pospać, ani jej, ani sąsiadom, skur...yny.

a
Nie mam żadnych powodów, aby nie wierzyć Piotrowi. Każdy kto nie przespał ostatnich dwóch miesięcy wie, że kolesiowi o którym pisał Piotr groziło/grozi znacznie więcej niż nocna pobudka.
45Tomi
 
Posty: 248
Dołączył(a): czwartek, 11 lutego 2010, 15:08

Re: Quinta studio

Postprzez fragles » poniedziałek, 25 kwietnia 2022, 15:17

Sposób porównania z 13 grudnia i samo porównanie jest tu niestosowne. Było dokładnie odwrotnie niż sugerujesz - zdecydowana większość naszego społeczeństwa była nastawiona jednoznacznie przeciw juncie.
Franciszek Gleszyński - fra-gles
Avatar użytkownika
fragles
 
Posty: 1556
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 12:48
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Quinta studio

Postprzez Recenzjemodeli.pl » poniedziałek, 25 kwietnia 2022, 22:26

Pozwólcie na małą dygresję od kombatanckich rozważań. To jaka jest teraz ta słuszna linia? Bojkotowanie rosyjskich produktów nadal w modzie, czy już passe?
Obrazek
Avatar użytkownika
Recenzjemodeli.pl
 
Posty: 1410
Dołączył(a): środa, 19 czerwca 2019, 12:08

Re: Quinta studio

Postprzez piotr dmitruk » wtorek, 26 kwietnia 2022, 08:21

Być może w pierwszym momencie zareagowałem impulsywnie, zakładając że gość spylił z nieprzyjaznej ojczyzny, zgarniając ze sobą dobytek w postaci towaru sklepowego, który miał do tej pory. W takim przypadku warto byłoby go wesprzeć na początek, przy okazji zdobywając towar, który jest wartościowy, niedostępny, a nie zasili budżetu bolszewii w formie podatku.
Nie mogę jednak wykluczyć sytuacji, o której piszecie.
Mam nadzieję jednak, że tak nie jest.
Pozdrawiam
Piotrek
MOJE PORTFOLIO ARCHIWUM X- W moich galeriach wskazana jest rozsądna krytyka modeli.
Avatar użytkownika
piotr dmitruk

Mistrz Osobliwości
 
Posty: 9932
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 18:18
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Quinta studio

Postprzez Michał Janik » wtorek, 26 kwietnia 2022, 19:54

Recenzjemodeli.pl napisał(a): Bojkotowanie rosyjskich produktów nadal w modzie, czy już passe?


W moim przekonaniu najbardziej w modzie powinny być przelewy na UA armię i/lub finansowa / rzeczowa / lokalowa pomoc potrzebującym. To, co kto może. Cała reszta to takie tam ... zastępcze popierdułki.
Natomiast osobiście nie mam ochoty, żeby moje pieniądze szły za Bug. I tyle. I tak działam, żeby nie szły. (wiem, wiem za ropę i gaz idą i tak, ale na to specjalnie wpływu nie mam).

Nie może być wolnej Polski bez wolnej Ukrainy i wolnej Ukrainy bez wolnej Polski.


Ignacy Daszyński, ok. 1918
Avatar użytkownika
Michał Janik
 
Posty: 1115
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 20:25
Lokalizacja: sRaszyna i Urynowa

Poprzednia strona

Powrót do Lotnictwo - in-boxy, nowości, opinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości