A6M2-N Rufe w 1/72

Nabyłeś nowy model, chcesz pokazać zawartość pudełka lub o nią zapytać, słyszałeś o fajnych nowościach - podziel się tym z innymi.

A6M2-N Rufe w 1/72

Postprzez Mecenas » piątek, 3 listopada 2023, 14:53

Jakie mamy w tej chwili opcje budowy Rufe? Z możliwości rynkowych znalazłem tylko model z Hasegawy, który jest obecnie niedostępny na rynku lub skorzystanie z oferty Print Scale na konwersję z "lądowego" samolotu. Czy coś przegapiłem? Czy w rozsądnej przyszłości jakiś znany producent ogłosił może rychłe wydanie tej wersji?
Pozdrawiam,
Michał Sindera
Avatar użytkownika
Mecenas

100-lecie Niepodległości
 
Posty: 4834
Dołączył(a): wtorek, 14 kwietnia 2009, 15:01
Lokalizacja: Bytom/Katowice

Reklama

Re: A6M2-N Rufe w 1/72

Postprzez piotr dmitruk » sobota, 4 listopada 2023, 21:54

Mam starego Intecha i pewnie go nie zrobię. Jak chcesz możesz pożenić pływak z jakimś dobrym Zerem.
Pozdrawiam
Piotrek
MOJE PORTFOLIO ARCHIWUM X- W moich galeriach wskazana jest rozsądna krytyka modeli.
Avatar użytkownika
piotr dmitruk

Mistrz Osobliwości
 
Posty: 9949
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 19:18
Lokalizacja: Rzeszów

Re: A6M2-N Rufe w 1/72

Postprzez Mecenas » wtorek, 7 listopada 2023, 10:18

piotr dmitruk napisał(a):Mam starego Intecha i pewnie go nie zrobię. Jak chcesz możesz pożenić pływak z jakimś dobrym Zerem.

Dzięki, ale to nie o to chodzi. Moja kolejka "do zrobienia" jest tak długa, że nie muszę się bawić w takie transplantacje. Po prostu widząc ostatnio wysyp Zervid Eduarda, w tym Rufe, zastanowilo mnie jakie są opcje budowy w 48 a jakie w 72. No i ta 72 wyszła mi niespodziewanie skromnie.
Pozdrawiam,
Michał Sindera
Avatar użytkownika
Mecenas

100-lecie Niepodległości
 
Posty: 4834
Dołączył(a): wtorek, 14 kwietnia 2009, 15:01
Lokalizacja: Bytom/Katowice

Re: A6M2-N Rufe w 1/72

Postprzez Pionyx » wtorek, 21 listopada 2023, 20:56

Jest jeszcze stary model firmy Jo-Han. Ale pewnie bardzo trudno dostępny. Czasami wystawiają go na portalach aukcyjnych. Można go wykonać w wersji pływakowej. Niestety nie wiem jak ze składalnością i merytoryką tego zestawu.
Pionyx
 
Posty: 8
Dołączył(a): środa, 11 listopada 2009, 21:40


Powrót do Lotnictwo - in-boxy, nowości, opinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości