WYNIKI KONKURSU

(...-08.04.2009)

WYNIKI KONKURSU

Postprzez greatgonzo » środa, 27 maja 2009, 18:21

Bardzo pięknie dziękuję uczastnikom zabawy, zarówno zawodnikom jak i sędziom - sponsorom za współudział w tym przedsięwzięciu. Kolegom, którzy rozpoczęli swoje relacje w konkursie i nie zdołali ich ukończyć, przypominam, że z niecierpliwoscią oczekujemy ukończenia ciekawych projektów.

Na grono sędziowskie złożyli się, udzielający się na naszym forum:
Arkady72,
Daniel - Martola,
greatgonzo
i reprezentujący zarząd forum:
Wojtek Fajga.

Werdykt brzmi:
1 miejsce za model PV-1 Ventura, Minicraft 1/72 - Speedking z wynikiem 394 pkt (100 + 96 + 99 + 99 pkt)
galeria:
http://www.pwm.org.pl/viewtopic.php?f=141&t=6801
warsztat:
http://pwm.org.pl/viewtopic.php?f=141&t=5316

2 miejsce za model Spitfire Mk. Vb Trop 1/48 Tamyia - Daniel Iceman Gronowski z wynikiem 374 pkt (80 + 95 + 99 + 100 pkt)
galeria:
http://www.pwm.org.pl/viewtopic.php?f=141&t=6143
warsztat:
http://pwm.org.pl/viewtopic.php?f=141&t=5209

3 miejsce za model I-15 ICM 1/72 -Slash z wynikiem 326 pkt ( 65 + 63 + 99 + 99 pkt)
galeria:
http://www.pwm.org.pl/viewtopic.php?f=141&t=6806
warsztat:
http://www.pwm.org.pl/viewtopic.php?f=141&t=5912&st=0&sk=t&sd=a



O ile dobrze zauważyłem wszystkie nagrody sędziów miały status nagród specjalnych i już zostały przydzielone wg uznania fundatorów. Dyspozycja nagród i szczegóły oceny sędziowskiej tutaj:
http://pwm.org.pl/viewtopic.php?f=141&t=6866

Nagrodę główną komkursu: prawo do zakupów w sklepie Martola warte 100PLN otrzymuje Speedking.
(Byłoby miło gdyby zwycięzca pokazał jak zmaterializowało się to prawo. Radzę się pośpieszyć z realizacją - Daniel podobno już na walizkach z biletem do bananowej republiki w łapce ;o) )

Nagrody specjalnej ufundowanej przez ojca założyciela konkursu nie przyznano wobec braku zainteresowania nią wśród uczestników.
Avatar użytkownika
greatgonzo
 
Posty: 4057
Dołączył(a): czwartek, 4 września 2008, 16:23
Lokalizacja: Giżycko

Reklama

Re: WYNIKI KONKURSU

Postprzez Daniel-Martola » środa, 27 maja 2009, 20:31

Zapraszam kol. speedkinga do sklepu, adres już zna. Daj znać tylko kiedy się wybierasz aby co lepsze rzeczy zdążyć pochować :mrgreen:

pozdrawiam
Obrazek
Avatar użytkownika
Daniel-Martola
 
Posty: 1225
Dołączył(a): wtorek, 11 grudnia 2007, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: WYNIKI KONKURSU

Postprzez Speedking » czwartek, 28 maja 2009, 00:37

:shock: no... muszę przyznać że nie spodziewałem się takiego rozwoju wypadków. Miła niespodzianka ;o)

Daniel-Martola napisał(a):Zapraszam kol. speedkinga do sklepu, adres już zna. Daj znać tylko kiedy się wybierasz aby co lepsze rzeczy zdążyć pochować :mrgreen:

Dobra dobra, i tak wszyscy wiedzą co się święci. Będę czekał na lotnisku :mrgreen:
Pozdrawiam, Krzysztof
"Student to już jest absolutne dno piramidy społecznej"
Avatar użytkownika
Speedking
 
Posty: 487
Dołączył(a): poniedziałek, 7 stycznia 2008, 01:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: WYNIKI KONKURSU

Postprzez greatgonzo » czwartek, 28 maja 2009, 00:41

Jednego kopa sprzedaj mu i ode mnie :mrgreen:
Gratulacje!
Avatar użytkownika
greatgonzo
 
Posty: 4057
Dołączył(a): czwartek, 4 września 2008, 16:23
Lokalizacja: Giżycko

Re: WYNIKI KONKURSU

Postprzez Slash » czwartek, 28 maja 2009, 02:42

No, teraz jak już wszystko wiadomo no to tak...


Gratulacje dla Speedkinga, zdobywcy 1st miejsca oraz nagrody głównej :!: Brawo :!:
Gratulacje dla Icemana, zdobywcy 2nd miejsca oraz nagród mniej głównych :!: Brawo :!:

Oraz wielkie dzięki dla Gonza, Daniela-Martola, przedstawiciela zarządu Wojtka Fajgi oraz Arkadego72 :!:

To tyle z mojej strony ;o)
Avatar użytkownika
Slash
 
Posty: 3046
Dołączył(a): środa, 28 maja 2008, 17:50

Re: WYNIKI KONKURSU

Postprzez Arkady72 » czwartek, 28 maja 2009, 10:49

No i prosze, wystarczylo wziac udzial w konkursie, wstawic gotowy model do galerii i odebrac nagrode ;o) .
Gratuluje wszystkim :) .
Tworzona dziś przyszłość będzie naszą teraźniejszością!
Avatar użytkownika
Arkady72

WM2
 
Posty: 1910
Dołączył(a): sobota, 19 stycznia 2008, 10:27

Re: WYNIKI KONKURSU

Postprzez Daniel iceman Gronowski » czwartek, 28 maja 2009, 17:27

Gratuluję Speedking, a Ci co nie ukończyli swoich relacji niech plują sobie w brodę, bo nagrody były pierwsza klasa.

Moje trofea:
od Daniela :arrow:
Obrazek
foto z sieci

od Artura :arrow:
Obrazek
www.eduard.com

od Administracji PWM :arrow:
Obrazek


Jeszcze raz ślicznie dziękuje i już myślę o korepetycjach z robienia naciągów.

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Daniel iceman Gronowski

BoB 1 miejsce
 
Posty: 1347
Dołączył(a): poniedziałek, 1 października 2007, 10:23
Lokalizacja: Inowrocław

Re: WYNIKI KONKURSU

Postprzez Speedking » piątek, 29 maja 2009, 19:15

greatgonzo napisał(a):Byłoby miło gdyby zwycięzca pokazał jak zmaterializowało się to prawo

Zmaterializowało się o tak:
Ławoczka:
Obrazek
Spitfire Mk. IX ICM:
Obrazek

Jeszcze raz wielkie dzięki dla wszystkich w ten czy inny sposób zaangażowanych w konkurs.
Do zobaczenia wkrótce w warsztacie :mrgreen:
Pozdrawiam, Krzysztof
"Student to już jest absolutne dno piramidy społecznej"
Avatar użytkownika
Speedking
 
Posty: 487
Dołączył(a): poniedziałek, 7 stycznia 2008, 01:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: WYNIKI KONKURSU

Postprzez Slash » piątek, 29 maja 2009, 19:29

O ICM :!: Będzie się działo :!:
Avatar użytkownika
Slash
 
Posty: 3046
Dołączył(a): środa, 28 maja 2008, 17:50

Re: WYNIKI KONKURSU

Postprzez Daniel-Martola » piątek, 29 maja 2009, 20:20

Niestety. Rano,będąc już gotowym i spakowanym, po uchyleniu drzwi i ostrożnym wyjrzeniu na ulicę (czysto) cofnąłem się po walizy, żeby na samolot dać drapaka. Nagle, znikąd pojawił się ON - dokąd to? wycedził przez zęby, wymownie dotykając klamki wystającej spod pachy. Jednym kopnięciem otworzył drzwi i wtargnął do środka. A potem to już był totalny tajfun - modele przewalały się wszędzie, resztki ramek, kalkomanii i pudełek poniewierają się dotąd. Wyszedł zabierając co chciał.
I tak sen o pobycie na Malediwach się skończył. Trzeba jutro rozpakować graty - może niedługo znowu konkurs i pojawi się szansa na wyjazd?
:mrgreen:
pozdrawiam
Obrazek
Avatar użytkownika
Daniel-Martola
 
Posty: 1225
Dołączył(a): wtorek, 11 grudnia 2007, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: WYNIKI KONKURSU

Postprzez Speedking » piątek, 29 maja 2009, 22:10

Taaak, a żeby chociaż cokolwiek uratować to jak nie patrzyłem wziął i mi Catalinę Academki przenitował "na Trumpetera". No i nie zabrałem jej ;o)
Następnym razem wbijam z ekipą, chłopaki dawno bejsbolu nie trenowali! :mrgreen:
Pozdrawiam, Krzysztof
"Student to już jest absolutne dno piramidy społecznej"
Avatar użytkownika
Speedking
 
Posty: 487
Dołączył(a): poniedziałek, 7 stycznia 2008, 01:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: WYNIKI KONKURSU

Postprzez greatgonzo » sobota, 30 maja 2009, 02:37

To możliwe. Kiedy byłem u nich założyć za nagrodę to wyciągnęli ode mnie niemal drugie tyle, a w zamian dali jakieś ścierki (do polerowania niby, he, he..) i inne duperele. A mogłem to spokojnie przepić z pożytkiem dla wszystkich. Ech...

Speedking napisał(a):Zmaterializowało się o tak:

Chyba zgłupiałem. Mogłem se nabyć takie fajne fanty zamiast jakiś głupi konkurs urządzać.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim zaangazowanym w to idiotyczne, jak widać, przedsięwzięcie.
Avatar użytkownika
greatgonzo
 
Posty: 4057
Dołączył(a): czwartek, 4 września 2008, 16:23
Lokalizacja: Giżycko

Re: WYNIKI KONKURSU

Postprzez Arkady72 » sobota, 30 maja 2009, 09:30

Daniel-Martola napisał(a):Niestety. Rano,będąc już gotowym i spakowanym, po uchyleniu drzwi i ostrożnym wyjrzeniu na ulicę (czysto) cofnąłem się po walizy, żeby na samolot dać drapaka. Nagle, znikąd pojawił się ON - dokąd to? wycedził przez zęby, wymownie dotykając klamki wystającej spod pachy. Jednym kopnięciem otworzył drzwi i wtargnął do środka. A potem to już był totalny tajfun - modele przewalały się wszędzie, resztki ramek, kalkomanii i pudełek poniewierają się dotąd. Wyszedł zabierając co chciał.
I tak sen o pobycie na Malediwach się skończył. Trzeba jutro rozpakować graty - może niedługo znowu konkurs i pojawi się szansa na wyjazd?
:mrgreen:
pozdrawiam

A juz czekalem z moimi pomagierami z otwartymi raczkami :mrgreen: ... A tak zostaly tylko te banany i banany...
Tworzona dziś przyszłość będzie naszą teraźniejszością!
Avatar użytkownika
Arkady72

WM2
 
Posty: 1910
Dołączył(a): sobota, 19 stycznia 2008, 10:27

Re: WYNIKI KONKURSU

Postprzez Michał U. » wtorek, 2 czerwca 2009, 21:12

Gratuluje wszystkim nagrodzonym, a szczególnie Speedkingowi - wygrał mój faworyt! Jeszcze raz dziękuję organizatorowi, sędziom i uczestnikom konkursu za świtną zabawę i liczę na drugą edycję konkursu.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Michał U.
 
Posty: 162
Dołączył(a): czwartek, 23 października 2008, 16:07

Re: WYNIKI KONKURSU

Postprzez Jendrek » środa, 3 czerwca 2009, 12:25

Zbieram się i zbieram i sam nie wiem co mam napisać :-/ no nie udało się zrobić Hurragana na czas, i w dodatku leży on w takim stanie już od długiego czasu. Głupio mi jak nie wiem co :P a wszystko to przez tą benzynę we krwi - każdy wolny weekend poświęcony był albo jakimś remontom przy aucie, albo nauce fotografowania na wszelakich imprezach okołomotoryzacyjnych ;o)
A Hurri leżał i czekał..
Gratuluje Panowie ukończonych latadeł! Speedking - świetna robota, sklejałem kiedyś taką Venturę z Novo - tym bardziej łączę się w bólu - możesz śmiało o sobie powiedzieć "jestem hardkorem" :D
Daniel - Spitfire miażdży! Malowanie jest niesamowite! Chyba trzeba się będzie wybrać na jakieś korki z malunków... ;o) Będę się wzorował przy moim "otwieraczu do konserw" ;o)
Slash - przede wszystkich gratulacje wyboru priorytetów - co tam matura, ja mam wkwg :D jesteś na dobrej drodze, oby tak dalej :!:
Jeszcze raz gratulacje Panowie, podziękowania dla organizatorów (Gonzo - jesteś Wielki, choć pewnie to wiesz :mrgreen: ) i czekamy na II edycję.. :-> ;o)
Avatar użytkownika
Jendrek
 
Posty: 122
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 16:13
Lokalizacja: Łęczna k. Lublina


Powrót do Wielki ;) Konkurs Wielkiego Gonza

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości