P11/III Jerzego Kossowskiego

Tutaj wszyscy mogą dyskutować na temat konkursowych modeli, jak również samolotu rzeczywistego.

Re: P11/III Jerzego Kossowskiego

Postprzez iras67 » sobota, 27 czerwca 2009, 11:40

Lukas Hs, Slasch dzięki ...
Wczoraj otrzymałem od dobrej duszy z poza forum ;o) link do zdjęcia http://www.militaryphotos.net/forums/showthread.php?t=65775
Ciekawe zdjęcie z zawodów w niezłej jakości, znane ale miałem je w znacznie gorszej jakości
Obrazek
Mam prośbę :) czy nie posiadacie tych zdjęć:
Obrazek
Obrazek
w lepszej jakości....te udało mi się złowić w sieci ale jakość marna więc nie zamieszczałem w wątku.
Avatar użytkownika
iras67
 
Posty: 2705
Dołączył(a): środa, 19 marca 2008, 01:55
Lokalizacja: Dębica

Reklama

Re: P11/III Jerzego Kossowskiego

Postprzez Woj » środa, 15 lipca 2009, 20:35

Onieśmielony modelarskimi cudeńkami cichutko tylko informuję, że zapowiadany tutaj parę miesięcy temu mój artykuł dotyczący (między innymi) polskiego udziału w pokazach w Cleveland ukazał się ostatecznie w numerze lipcowym (7/2009) "Lotnictwa". :)
Woj
 

Re: P11/III Jerzego Kossowskiego

Postprzez iras67 » środa, 15 lipca 2009, 22:31

Woj-chciałem przy okazji podziękować za ten artykuł, jest opisem wielu nieznanych zdarzeń z udziałem naszej Jedenastki tych mniej szczęśliwych również ,szczególnie ciekawe są fragmenty o polskim pomyśle na "White Eagles Trophy" ,perypetie z silnikiem i wiele dotychczas mniej znanych lub w ogóle faktów...Nie mniej ciekawe są fragmenty o RWD w Palestynie i Brazylii -Polecam każdemu miłośnikowi polskich skrzydeł ten artykuł.
Przy okazji otrzymałem ostatnio ciekawe znalezione w necie przez użytkownika KayFranz zdjęcia prototypu z zawodów na wózku podpierającym płozę pierwsze zamieszczone wyżej i ostatnio to :
Obrazek
stąd:http://www.airwarfareforum.com/viewtopic.php?t=4059
Avatar użytkownika
iras67
 
Posty: 2705
Dołączył(a): środa, 19 marca 2008, 01:55
Lokalizacja: Dębica

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron