Twin Egg plane

Tutaj umieszczamy relację z budowy naszych jajek.

Moderator: Jarek Gurgul

Twin Egg plane

Postprzez Deco » niedziela, 15 marca 2009, 17:03

Ja też postanowiłem przyłączyć się do konkursu. Na początek najważniejszy materiał:

Obrazek

Jajka są najwyżej jakości pochodzą z gospodarstwa moich dziadków, Miałem gdzieś zdjęcia producentów tego jakże zacnego materiału modelarskiego, ale gdzieś mi się zawieruszyły.
Pierwszy etap to wykonanie wydmuszki metodą konwencjonalną czyli przy użyciu własnych siły płuc było ciężko, ale dałem radę. ( do tej pory mnie usta bolą).

Obrazek

Śniadanko na jutro już prawie gotowe :
Obrazek

Cdn.
Pozdrawiam Dominik Dec!!!:D
Obrazek
Avatar użytkownika
Deco
 
Posty: 222
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 19:01
Lokalizacja: Sokołów Małopolski

Reklama

Re: Twin Egg plane

Postprzez siara1939 » niedziela, 15 marca 2009, 19:27

Usta Cie bola, bo sztuka polega na tym, ze trzeba drucikiem wybeltac zoltko w srodku jajka, zanim sie wydmucha. :D
Avatar użytkownika
siara1939

Korvettenkapitän PWM'u
 
Posty: 5061
Dołączył(a): sobota, 2 lutego 2008, 12:19

Re: Twin Egg plane

Postprzez Deco » poniedziałek, 16 marca 2009, 15:47

siara1939 napisał(a):Usta Cie bola, bo sztuka polega na tym, ze trzeba drucikiem wybeltac zoltko w srodku jajka, zanim sie wydmucha. :D


Gdybym wiedział to wcześniej ;o). W ogóle o tym nie pomyślałem.Musiałem się sporo nadmuchać. Co do budowy to na razie raport słowny. Odnalazłem w odmętach złomu kilka elementów przydatnych do budowy. Postaram się dzisiaj zebrać je do kupy i pstryknąć zdjęcie.
Pozdrawiam Dominik Dec!!!:D
Obrazek
Avatar użytkownika
Deco
 
Posty: 222
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 19:01
Lokalizacja: Sokołów Małopolski


Powrót do Konkurs z Jajem 2 - Warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości