1/72 KamAZ 5350 - Груз 200 - Armory Models

Budujesz model, chcesz przedstawić relację z postępów w pracy, zastanawiasz się jak coś zrobić - to miejsce dla Ciebie.

Moderator: xenomorph

Re: 1/72 KamAZ 5350 - Груз 200 - Armory Models

Postprzez Recenzjemodeli.pl » wtorek, 28 lutego 2023, 22:50

Imaginuj sobie, że wcale dobrze znam znaczenie słów, których używam. Co więcej, używam ich świadomie. Dorzuciłbym kilka kolejnych, ale kopanie leżącego jest jednak mało eleganckie.
A wszystko mogło pójść zupełnie cywilizowaną ścieżką, gdybyś ferowanie kreowanych na dogmaty (a w gruncie rzeczy - jak się okazuje - popartych wyłacznie narcystycznym 'widzimisię' podstawami) stwierdzeń, podjął odrobine choćby rzeczową dyskusję. Ta opcja oczywiście nadal pozostaje na stole, choć sprawy nie ułatwia, że postawiłeś się w roli gołębia w grze w szachy.

A ponieważ zaczęliśmy kolejną stronę rozmowy (bo dysputą trudno to nazwać), to przypomnę jej przedmiot:

Relacja z prac nad winietą z wojny w Ukrainie

Obrazek


[edit: post edytowany celem usunięcia zbędnego tagu html]
Ostatnio edytowano wtorek, 28 lutego 2023, 23:00 przez Recenzjemodeli.pl, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
Recenzjemodeli.pl
 
Posty: 1410
Dołączył(a): środa, 19 czerwca 2019, 12:08

Reklama

Re: 1/72 KamAZ 5350 - Груз 200 - Armory Models

Postprzez piotr dmitruk » wtorek, 28 lutego 2023, 22:55

Pashal napisał(a):Przepraszam Piotrze - JA walę grubą pałą ?
To są określenia Kamila skierowane do mnie:
1.erupcja strumienia świadomości
2.gdyby babcia miała wąsy
3.strzępić się na forum
4. projekcja
5.ekstrawaganckie zdanie
6.rojenia
7.grań bełkotu
8.szczyty absurdu
9.co kłębi się w mojej głowie

To według Ciebie Piotrze nie jest waleniem grubą pałą ze strony Kamila i to wszystko się dzieje tylko dlatego, że ośmieliłem się mieć swoje zdanie, które jasno i klarowanie wyjaśniłem... ale to JA walę grubą pałą. :mrgreen:
Sytuacja prawie identyczna do tej z modelem KRL, gdzie również ośmieliłem się napisać swoje zdanie, które również uzasadniłem.
Zdaję sobie sprawę, że tworzycie tu pewne zgrane towarzystwo modelarskie i wzajemne pochwały modeli są jak najbardziej uzasadnione, ale i przecież inne też powinny być tolerowane, może to jest przyczyną tego, że forum w normalnym czasie ogląda ponad 100 uczestników, ale zasadniczo mało kto z tych osób pisze, no bo właściwie, po jakie licho pisać jak można zostać poczęstowanym takimi określeniami jak - patrz powyżej.

Trzy razy zacytowałem pierwsze ofensywne zdanie jakie padło w tym wątku, i było to twoje zdanie Pashal. Skoro to nie wystarczy, abyś przyjął do wiadomości, i produkujesz kolejne bezsensowne posty- OSTRZEGAM, kolejny twój wpis w tym wątku zaskutkuje banem!
Pozdrawiam
Piotrek
MOJE PORTFOLIO ARCHIWUM X- W moich galeriach wskazana jest rozsądna krytyka modeli.
Avatar użytkownika
piotr dmitruk

Mistrz Osobliwości
 
Posty: 9932
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 18:18
Lokalizacja: Rzeszów

Re: 1/72 KamAZ 5350 - Груз 200 - Armory Models

Postprzez Recenzjemodeli.pl » wtorek, 28 lutego 2023, 23:13

piotr dmitruk napisał(a):kolejny twój wpis w tym wątku zaskutkuje banem!


Piotr, abstrachując od mojego [a tobie pewnie dobrze znanego:>] podejścia do wykorzystywania narzedzi panelu mastu..moderacji, wolałbym, żeby autor powyższych groteskowych opinii miał szanse podjąć próbę zdjęcia z nich (i z siebie) odium śmieszności, jaki wykreował swoimi wpisami. Tym bardziej, że ja, na ten przykład, traktuję temat zupełnie poważnie - pisałem przecież, że w założeniu tej pracy nie miało być 'fajne'. Tym bardziej, uzasadnione opinie mogą być ciekawym asumptem do różnorakich dyskusji o modelarstwie 'jako takim', ale i różnych jego emanacjach. W skrócie - odnajduję twoją pogróżkę jako nazbyt pochopną. Tudzież na wyrost. No chyba, że chcesz uchronić jej adresata przed przed dalszą kompromitacją - co znajduję szlachetnym, choć trudno mi zaakceptować dobrane ku temu środki perswazji..
Obrazek
Avatar użytkownika
Recenzjemodeli.pl
 
Posty: 1410
Dołączył(a): środa, 19 czerwca 2019, 12:08

Re: 1/72 KamAZ 5350 - Груз 200 - Armory Models

Postprzez Łukasz_K » środa, 1 marca 2023, 00:18

Recenzjemodeli.pl napisał(a):opinie mogą być ciekawym asumptem do różnorakich dyskusji o modelarstwie 'jako takim', ale i różnych jego emanacjach


Jak np. Wspomniane wcześniej środki wyrazu stanowiące modelarstwo jako swego rodzaju manifest (w tym przypadku) pacyfistyczny ;o)?
Obrazek Obrazek Obrazek
..bo zawsze są i głupsi w społeczności...
Avatar użytkownika
Łukasz_K

Zimna Wojna 1
 
Posty: 4778
Dołączył(a): piątek, 29 kwietnia 2016, 12:58
Lokalizacja: Bstok

Re: 1/72 KamAZ 5350 - Груз 200 - Armory Models

Postprzez piotr dmitruk » środa, 1 marca 2023, 00:32

Kamil, otrzymałem zgłoszenie wątku, wskazujące na publikowanie przez Pashala postów niezwiązanych bezpośrednio z tematem. Mam podobne odczucie, a obserwując wiele wpisów wyżej wzmiankowanego, nie spodziewam się merytorycznej odpowiedzi, tylko eskalacji emocjonalnych wpisów. Temat tego postu nie zasługuje na durne pyskówki.
Jeżeli jednak Pashal zdecyduje się na kulturalną i merytoryczną dyskusję, a nie zechce złamać mojego zakazu, ma możliwość przesłania PW ze swoim manifestem. Jeżeli okaże się on spełniającym pewne standardy- nie zawaham się go opublikować.
Pozdrawiam
Piotrek
MOJE PORTFOLIO ARCHIWUM X- W moich galeriach wskazana jest rozsądna krytyka modeli.
Avatar użytkownika
piotr dmitruk

Mistrz Osobliwości
 
Posty: 9932
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 18:18
Lokalizacja: Rzeszów

Poprzednia strona

Powrót do Pojazdy wojskowe - warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości