PT-76 Trumpeter 1:35

Budujesz model, chcesz przedstawić relację z postępów w pracy, zastanawiasz się jak coś zrobić - to miejsce dla Ciebie.

Moderator: xenomorph

PT-76 Trumpeter 1:35

Postprzez Mikołaj » niedziela, 27 grudnia 2009, 16:23

Wskutek pomyłki nabyłem zestaw Friulmodel nr ATL-97. Pomyłka polegała na założeniu, że pojazdy na tym samym podwoziu powinny mieć te same gąsienice. Niezrażony zabrałem się do jego składania:

Obrazek

Można wręcz powiedzieć, że ogniwa układały się same: :->

Obrazek



Zestaw Friuli wydał mi się bardzo fajny, ale czegoś mu brakowało. Potrzebował waloryzacji wnętrza ;o) , więc zdecydowałem się na wbudowanie do środka tego oto modelu:

Obrazek

Poniżej zdjęcia wyprasek:

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Wprawdzie mam już rozgrzebany SA-6, ale jego projekt rozrasta się o nowe dla mnie rozwiązania, np. farby Lifecolor.
Stąd chciałbym wykonać jeszcze jeden model, jako swego rodzaju pole doświadczalne.
I mimo tego w konkursie - tutaj, jak sądzę, najłatwiej uzyskam porady od znawców.

I od razu pierwsze pytanie - jaki kolor z Lifecolor'ów dobrać jako Russian Armour Green do malowania ?

Pozdrawiam
Mikołaj
 
Posty: 416
Dołączył(a): sobota, 30 sierpnia 2008, 21:46
Lokalizacja: Łódź

Reklama

Re: PT-76 Trumpeter 1:35

Postprzez Mikołaj » poniedziałek, 11 stycznia 2010, 20:16

Montaż powoli postępuje, na etapie składania i szpachlowania kadłuba...

Obrazek

Obrazek

Co ciekawe, przegrzebując internet znalazłem sugestię nt Lifecolor'ów dla czołgów ZSRR - US Green ;o) . Chociaż sam kolor i tak zniknie pod warstwą filtrów i washa.

Pozdrawiam
Mikołaj
 
Posty: 416
Dołączył(a): sobota, 30 sierpnia 2008, 21:46
Lokalizacja: Łódź


Powrót do Pojazdy wojskowe - warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości