Nowy rok -Nowy model Jagpanther 1/48

Budujesz model, chcesz przedstawić relację z postępów w pracy, zastanawiasz się jak coś zrobić - to miejsce dla Ciebie.

Moderator: xenomorph

Nowy rok -Nowy model Jagpanther 1/48

Postprzez Erlend Janson » wtorek, 1 stycznia 2008, 23:31

Nowy rok się zaczął i ja zabrałem sie do pracy. Przestoje w modelarstwie nie są wskazane:)

Tym razem na warsztacie Jagpanther z firmy Tamiya w jedynej słusznej skali czyli 1/48:)
Do modelu dodaje blacharkę Abera ale ile wykorzystam tego sam nie wiem. A może ktoś z Was ma jakieś ciekawe malowani nietypowe do tego tanku? Będę wdzięczny.


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Erlend Janson
 
Posty: 548
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 20:14
Lokalizacja: Bytom

Reklama

Re: Nowy rok -Nowy model Jagpanther 1/48

Postprzez Paweł Czarnocki » środa, 2 stycznia 2008, 01:07

Erlend Janson napisał(a):
Tym razem na warsztacie Jagpanther z firmy Tamiya w jedynej słusznej skali czyli 1/48:)
Do modelu dodaje blacharkę Abera ale ile wykorzystam tego sam nie wiem. A może ktoś z Was ma jakieś ciekawe malowani nietypowe do tego tanku? Będę wdzięczny.


Erlend ? Kamila gonisz ? :lol: A co do nietypowego malowania to zrób z Kosowa albo z Pustynnej Burzy cha cha cha. A tak poważnie teraz zapytam bez robienia sobie tak zwanych "jaj" . Może w malowaniu z powstania ? Powstańcy chyba zdobyli jakieś Pantery? To były "jadźki" czy te z obracaną wieżą ? A były jakieś zdobyte przez Rosjan ? Na niemieckich pojazdach sie nie znam. A może amerykanie albo anglicy zdobyli jakieś ?
Avatar użytkownika
Paweł Czarnocki
 
Posty: 1289
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 22:32
Lokalizacja: Siedlce


Powrót do Pojazdy wojskowe - warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości