Sd.Kfz 251/23 1/35-początek

Budujesz model, chcesz przedstawić relację z postępów w pracy, zastanawiasz się jak coś zrobić - to miejsce dla Ciebie.

Moderator: xenomorph

Re: Sd.Kfz 251/23 1/35-początek

Postprzez marder » niedziela, 3 lutego 2008, 12:23

Jonak napisał(a):Powinno się przydać:


Dzięki JONAK! :D
...szkoda że wcześniej nie podesłałeś mi tych fotek, bo wówczas pewne elementy zrobiłbym inaczej a tak... nie chce mi się już ich przerabiać :-/
Poza tym na tych fotkach pewne elementy są troche nie wyraźne, a ja niestety mam trochę słabszy wzrok i nijak nie mogę ich rozszyfrować jak miałyby one dokładnie wyglądać np. 4 i 5 fotka pokazuje element poniżej radia między siedziskami...niezbyt to wyraźne.
Poza tym czy to jest stadardowa wieża? czy też konkretnie do np. Sd.Kfz 234/1, czy też może do Sd.Kfz 140/1, bo z tego co wiem w środku różniły się detalami np. działko występowało bodajże w 3-ech wersjach.
Nie mniej dzięki JONAK, fotki wykorzystam na pewno. :mrgreen:

Pozdrawiam.
Rafał B - Entuzjasta HIPS-u
marder
 
Posty: 648
Dołączył(a): niedziela, 27 stycznia 2008, 20:44
Lokalizacja: Kraków

Reklama

Re: Sd.Kfz 251/23 1/35-początek

Postprzez Jonak » niedziela, 3 lutego 2008, 12:57

...szkoda że wcześniej nie podesłałeś mi tych fotek, bo wówczas pewne elementy zrobiłbym inaczej a tak... nie chce mi się już ich przerabiać :-/


Sorry... dopiero teraz przypomniałem sobie, że je mam.

Pod radiem masz całe jego oporządzenie -trzeba by rzucić okiem do instrukcji Abera (German Radio Set), by zidentyfikować poszczególne elementy...

Afaik to HL38 była standardowa dla wszystkich pojazdów (234, 140, 250) - być może w toku produkcji wprowadzono jakieś zmiany, ale raczej kosmetyczne.
Jonak
 

Poprzednia strona

Powrót do Pojazdy wojskowe - warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości