Su-100, Revell 1:35

Budujesz model, chcesz przedstawić relację z postępów w pracy, zastanawiasz się jak coś zrobić - to miejsce dla Ciebie.

Moderator: xenomorph

Re: Su-100, Revell 1:35

Postprzez Adam Obrębski » sobota, 7 lutego 2009, 23:07

Dzięki panowie.
Maćku, próbowałem to ustrojstwo otworzyć, ale nie da rady bez katastrofy lakierniczej. Jest mocno przyklejony klejem CA - to raz, a dwa nawet nie da się podważyć tego skalpelem bez naruszenia warstwy lakieru. Daruję sobie chyba tą operację. Figurki są w mało bojowych pozach, więc załóżmy, że kierowca dopiero uruchomił silnik :lol: . Albo kierowca jedzie na czuja, hehe :) Bardziej niż nad malowaniem, muszę chyba popracować nad "logiką sklejania" :mrgreen:
Co do zacieków to przemyślę, chociaż nie wiem, czy nie będzie to ten jeden grzybek za dużo w barszczu...
Pozdrawiam,
Adam
Obrazek
Avatar użytkownika
Adam Obrębski
 
Posty: 1746
Dołączył(a): piątek, 21 września 2007, 20:29
Lokalizacja: Łódź

Reklama

Re: Su-100, Revell 1:35

Postprzez ewpiga » poniedziałek, 9 lutego 2009, 00:06

Wchodzę tutaj i nadziwić się nie potrafię..postępów jakie robisz w malowaniu kolejnych modeli. Trzeba przyznać, że ta praca jest świetna – pełen profesjonalizm. Bardzo mi przypadł do gustu klimat tego modelu.
Ja, nałożył bym nieco szarości na górę kadłuba, koloru ziemi (załoganci przynieśli ten bród na butach)
Piotrek.
Avatar użytkownika
ewpiga

rpm1+mod
 
Posty: 3291
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 22:12
Lokalizacja: Słubice

Re: Su-100, Revell 1:35

Postprzez Adam Obrębski » poniedziałek, 9 lutego 2009, 21:16

Dzięki Piotrek, jeszcze trochę, a i mnie zaczną się moje modele podobać :oops:
Pozdrawiam,
Adam
Obrazek
Avatar użytkownika
Adam Obrębski
 
Posty: 1746
Dołączył(a): piątek, 21 września 2007, 20:29
Lokalizacja: Łódź

Poprzednia strona

Powrót do Pojazdy wojskowe - warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości