Strona 1 z 1

Pantery "Magda" i "WP" - Tamiya, Aber, RB - 1:35

PostNapisane: niedziela, 8 maja 2016, 16:49
przez halset
Dłuuugo się zbierałem żeby w końcu kupić potrzebne zabawki i wziąć się za te modele, ale w końcu się udało. Niestety z racji wyprowadzki w zupełnie nowe miejsce nie mam jeszcze nawet biurka, więc kleję w spartańskich warunkach, tym bardziej o dobrych zdjęciach jak na razie nie ma mowy. Wrzucam skromnie co jest, prace idą i będą szły raczej wolno, ale mam nadzieję że cały czas jednak do przodu. I z racji tego że nie jestem mistrzem modelarstwa, prosiłbym o podpowiedzi i konstruktywną krytykę bardziej doświadczonych kolegów :)

Obrazek

Obrazek

Jak na razie do pełni szczęścia brakuje mi jeszcze gąsienic, więc jeśli komuś zalegają gdzieś na magazynie ogniwkowe z pustym zębem to proszę o kontakt :)

Re: Pantery "Magda" i "WP" - Tamiya, Aber, RB - 1:35

PostNapisane: sobota, 16 lipca 2016, 18:27
przez halset
Tak jak mówiłem, powoli coś sobie dziobię. Gąski przyszły już jakiś czas temu:

Obrazek

Stan na dzień dzisiejszy - wieże prawie gotowe:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Kolegów bardziej ode mnie znających się na temacie proszę o ewentualne korekty, sugestie itd. póki jeszcze nie jest za późno :)

Re: Pantery "Magda" i "WP" - Tamiya, Aber, RB - 1:35

PostNapisane: sobota, 30 lipca 2016, 14:38
przez halset
Obrazek
Obrazek

Ruchome zawieszenie gotowe :)