M5A1 Stuart - AFVClub 1:35

Budujesz model, chcesz przedstawić relację z postępów w pracy, zastanawiasz się jak coś zrobić - to miejsce dla Ciebie.

Moderator: xenomorph

M5A1 Stuart - AFVClub 1:35

Postprzez Archelaos » piątek, 3 marca 2017, 15:58

Witam wszystkich!

W zeszłym roku stwierdziłem, że trzeba zrobić coś naszego. Zdecydowałem się na Stuarta z AFV, którego znalazłem w zaprzyjaźnionym sklepie. Plan zakłada pudełkowe malowanie 1DPanc, czołg no 271353, według opisu, z 24p. ułanów. To samo malowanie znalazłem w książce o M5A1 z Kagero, więc podejrzewam, że są zdjęcia pokazujące ten wóz, nie udało mi się jednak żadnych zlokalizować (choć nie ukrywam, że nie mam szczególnie dużej biblioteczki).

Tak więc, jeśli ktoś mógłby podrzucić jakieś, lub chociaż wskazać gdzie ich szukać, byłbym bardzo wdzięczny.

Fotki postępu prac:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

mod 03.03. Prace cały czas do przodu. Czołg właściwie sklejony, pozostało dorabianie detali. Osłon Km plot na razie zdjęta, przykleję ją chyba podczas malowania bazowego koloru, żeby wszystko dało się porządnie pomalować.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Archelaos
 
Posty: 157
Dołączył(a): niedziela, 17 maja 2009, 23:54

Reklama

Re: M5A1 Stuart - AFVClub 1:35

Postprzez Paweł Leszczyński » piątek, 3 marca 2017, 21:27

Fajnie, rzadko robiony model a szkoda. Wiem że spasowaniem nie grzeszy. Jedyna uwaga to do kaemu sprzężonego z armatą - wydaje się krzywo zamocowany w stosunku do lufy działa.
Avatar użytkownika
Paweł Leszczyński
 
Posty: 1935
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 22:12
Lokalizacja: Olesno


Powrót do Pojazdy wojskowe - warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości