M4A1 Sherman mid, 752nd Tank Battalion, AsukaModel 1:35

Budujesz model, chcesz przedstawić relację z postępów w pracy, zastanawiasz się jak coś zrobić - to miejsce dla Ciebie.

Moderator: xenomorph

Re: M4A1 Sherman mid, 752nd Tank Battalion, AsukaModel 1:35

Postprzez artuzet » poniedziałek, 4 listopada 2019, 23:01

Na szczęście polakierowałem miejscowo więc tą błonkę do końca ściągnąłem tą samą taśmą która ją wcześniej odkleiłem :P i położyłem od nowa.
Kalkomanie położone, nie bez problemów oczywiście. Jedna popękała, ale jakoś się z tym uporałem (numery na prawym boku).
Upaćkany początkowo jakimś zaschniętym błotem, teraz czas na przykurzenie.
Podołałem złożeniu gąsienic, teraz to tylko trzeba ładnie pomalować (mega satysfakcjonujący efekt końcowy :D )
Dodatkowo zacząłem prace nad tobołkami z tyłu... a i jeszcze zredukowałem troszkę największe przetarcia, nie wiem co by tu jeszcze dodać :P
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
artuzet
 
Posty: 63
Dołączył(a): piątek, 13 lipca 2012, 01:55
Lokalizacja: Warszawa

Reklama

modele polskich samolotów

Re: M4A1 Sherman mid, 752nd Tank Battalion, AsukaModel 1:35

Postprzez mcrec » poniedziałek, 4 listopada 2019, 23:57

Znawcą nie jestem ,ale patrząc na spód i tył to trochę za czysty między wózkami...Może inni się wypowiedzą?
mcrec
 
Posty: 309
Dołączył(a): sobota, 27 marca 2010, 00:33

Re: M4A1 Sherman mid, 752nd Tank Battalion, AsukaModel 1:35

Postprzez cooper69 » poniedziałek, 4 listopada 2019, 23:59

No i ewidentnie spitoliłeś szkiełka reflektorów - są mleczne.
Obecne zainteresowania - pancerka Polskich Sił Zbrojnych na zachodzie i niemiecka (głównie niszczyciele czołgów).

Pozdrawiam
Rafał Dzięgielewski made by 71
Avatar użytkownika
cooper69
 
Posty: 863
Dołączył(a): środa, 8 kwietnia 2015, 11:47
Lokalizacja: Gdańsk

Re: M4A1 Sherman mid, 752nd Tank Battalion, AsukaModel 1:35

Postprzez artuzet » wtorek, 5 listopada 2019, 18:20

Nad brudzeniem jeszcze będę pracował, więc troszkę może to inaczej wyglądać na koniec mcrec.

Światełka fakt mleczne, cooper69 dobrze że to wytknąłeś, przypomniałem sobie że coś z tym wypadało by zrobić. Chyba przezroczystych szkiełek było w nadmiarze w ramce to może uda się operacje zamiany zrobić.
Avatar użytkownika
artuzet
 
Posty: 63
Dołączył(a): piątek, 13 lipca 2012, 01:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: M4A1 Sherman mid, 752nd Tank Battalion, AsukaModel 1:35

Postprzez cooper69 » wtorek, 5 listopada 2019, 18:36

Wklej na wikol i problem z głowy
Obecne zainteresowania - pancerka Polskich Sił Zbrojnych na zachodzie i niemiecka (głównie niszczyciele czołgów).

Pozdrawiam
Rafał Dzięgielewski made by 71
Avatar użytkownika
cooper69
 
Posty: 863
Dołączył(a): środa, 8 kwietnia 2015, 11:47
Lokalizacja: Gdańsk

Re: M4A1 Sherman mid, 752nd Tank Battalion, AsukaModel 1:35

Postprzez artuzet » czwartek, 15 czerwca 2023, 01:49

Cześć!
Dawno mnie tu nie było :oops:
Jak widać miałem przerwę hheeh, trochę z braku zapału, trochę przez to, że gąsienice mi się rozleciały...
... no nie wytrzymałem :mrgreen:
Ostatnio wróciłem do prac nad tym modelem, bo mi nie daje spokoju a chciałbym skończyć dioramę i wziąć się za coś innego. Więc działam.
Światełka już poprawione. Popracowałem nad brudzingiem. Gąsienice od bronco zostawiam na inną okazję, pewnie się do czegoś przydadzą. Zastąpiłem je gąsienicami od Panzerwerk, są już prawie gotowe. Dorobiłem parę drobiazgów na bagaż, tylko jeszcze czymś muszę wypełnić skrzyneczkę ;o) Może takimi puszkami jak na jednym ze zdjęć. Ostatnio spróbowałem ulepić leżącą kurtkę z milliputa, chyba nie wygląda to jeszcze zdatnie do użycia :roll:
Wrzucam parę fotek z telefonu więc jakość nie powala :oops:
Pozdrawiam!
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
artuzet
 
Posty: 63
Dołączył(a): piątek, 13 lipca 2012, 01:55
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Pojazdy wojskowe - warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości