Panther Ausf. G

Budujesz model, chcesz przedstawić relację z postępów w pracy, zastanawiasz się jak coś zrobić - to miejsce dla Ciebie.

Moderator: xenomorph

Panther Ausf. G

Postprzez Mannet » wtorek, 16 czerwca 2020, 19:11

Hej
w najbliższym czasie planuję rozpoczęcie budowy modelu Panther G, zestaw dragona z zimmeritem (dragon 6384). W sumie w kolekcji mam dwa te same zestawy, więc chciałbym jak najbardziej je zróżnicować - po pierwsze zmienić jakoś zimmerit na jednym z nich, tak by nie był identyczny co na drugim... pomysłów mam kilka- "poobijać" w różny sposób, na jednym modelu gdzieniegdzie zeszlifować i nałożyć własny. jeszcze myślałem o tym, by na jednym modelu ponacinać pionowe i poziome kreski, aby powstał efekt takiej "kratki", coś w stylu: https://atakmodel.istore.pl/pl/p/35076- ... n/22730649 ale w tym przypadku problem leży w tym, że nie widziałem zdjęć oryginalnych czołgów z takim wzorem zimmeritu, jeśli ktoś ma to byłbym wdzięczny za link albo wiadomość.

Drugą rzeczą o jakiej pomyślałem jest zrobienie jednego pantera jako Befehlspanzer i tu drugie pytanie: czy wystarczy mi do tego zestaw Aber R-30 ? Dzięki za pomoc :)
Mannet
 
Posty: 143
Dołączył(a): wtorek, 12 lutego 2013, 15:47

Reklama

Powrót do Pojazdy wojskowe - warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości