Hobby Boss 82905 Morser Karl-Geraet 041

Budujesz modele w 'małej' skali, chcesz przedstawić relację z postępów w pracy, zastanawiasz się jak coś zrobić - to miejsce dla Ciebie.

Moderator: xenomorph

Re: Hobby Boss 82905 Morser Karl-Geraet 041

Postprzez Michał_pancerny » poniedziałek, 4 listopada 2013, 11:52

To efekt jeżdżenia po błocie:)
A tak na poważnie to moja zabawa pastelami spowodowała ten rdzawy kolor.Wiem że nienaturalny ale mi się bardzo podoba.Może je przyciemnić brązowym? nie wiem.
Michał_pancerny
 
Posty: 19
Dołączył(a): środa, 18 września 2013, 14:47

Reklama

Re: Hobby Boss 82905 Morser Karl-Geraet 041

Postprzez Michał_pancerny » poniedziałek, 4 listopada 2013, 12:00

Model już na mecie.Ale nastąpił mały problem.Zostało mi do pomalowanie działo wraz z elementem podającym naboje do zamka działa oraz przyklejenie barierek.
Niespodziewanie skończyła mi się puszka farby Tamiya german grey ts-4.Po drodze zamówiłem German grey humbrola (150 ml:) o 50 ml więcej ma niż Tamiya, ale ten kolor jest ciemniejszy niż grey Tamiyi.Czy pomalować te elementy ciut ciemniejszym szarym humbrola? pomalować pędzlem uprzednio przygotowanym kolorem model master Panzer Schwarzgrau RAL 702 ale delikatnie rozjaśnionym?
Do czego stosujemy lakiery bezbarwne np X-35 Clear - bezbarwna - akrylowa - półmat (Tamiya 81535)?
Myślałem żeby pomalować tym koła a potem pastelami je przetrzeć aby się do tego przykleiły?
Przepraszam za infantylne pytania ale ja już tak mam:)
Pozdrawiam.
Michał_pancerny
 
Posty: 19
Dołączył(a): środa, 18 września 2013, 14:47

Poprzednia strona

Powrót do Pojazdy wojskowe w skali 1:72 i mniejsze - warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości