Sdkfz 232 Roden 1:72

Budujesz modele w 'małej' skali, chcesz przedstawić relację z postępów w pracy, zastanawiasz się jak coś zrobić - to miejsce dla Ciebie.

Moderator: xenomorph

Sdkfz 232 Roden 1:72

Postprzez hardy198 » sobota, 21 grudnia 2013, 19:50

Witam
Wczoraj w przerwie od messerschmitta złożyłem sobie takiego szkraba, po chyba dwudziestej próbie złożenia anteny ramowej :) zdecydowałem że wykonam pojazd w wersji pózniejszej czyli ze zwykła anteną prentową wszak udało mi się znalezć parę fotek pojazdów w takiej konfiguracji.

Malowanie standardowe Panzergrau choć nie ukrywam że chętnie (jeśli znalazłyby się jakieś kwity na to :) ) widziałbym go w malowaniu afrykańskim.

Sam sd-ek narazie wygląda tak

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Zdecydowałem że postawię go na takiej oto podstawce (pokrywka od opakowania szpatułek higienicznych :D )

Obrazek

A w zależności od tego w jakim malowaniu go wykonam wykorzystam albo sodę oczyszczoną pomalowaną na piaskowo + samodzielnie wykonaną palmę bądz zakupioną kiedyś na allegro kostkę brukową imitując w ten sposób miejską drogę z przejeżdżającym przez nią pojazdem.

Obrazek

Pozdrawiam
hardy
"Lecę blisko faceta, dokładnie celuję i, oczywiście on spada w dół"
 Oswald Boelcke

Warsztat:
Hurri mk.IIc, P-47M "Lanny"
Avatar użytkownika
hardy198
 
Posty: 765
Dołączył(a): wtorek, 23 listopada 2010, 15:19

Reklama

Powrót do Pojazdy wojskowe w skali 1:72 i mniejsze - warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości

cron