Ural-375A 1:72 ICM

Budujesz modele w 'małej' skali, chcesz przedstawić relację z postępów w pracy, zastanawiasz się jak coś zrobić - to miejsce dla Ciebie.

Moderator: xenomorph

Re: Ural-375A 1:72 ICM

Postprzez Salva » wtorek, 3 marca 2009, 00:01

Michał, wszystko bardzo fajnie, naprawdę ładnie się prezentuje. Może jak byś jeszcze poprzecierał trochę budę suchym pędzlem żeby nie była taka jednolita?

Lewe, środkowe koło chyba trochę lewituje, ale minimalnie. I na drugim zdjęciu mam wrażenie, że tylny prawy fartuch przeciwbłotny nie jest w linii z kołem ale to już chyba przekłamanie perspektywy bo na innych zdjęciach wydaje się ok.

Pozdrawiam,
Krzysiek
Pozdrawiam, Krzysztof Salwiczek
------------------------------------------------------------------------------------------
Obrazek
Na warsztacie:
Hispano-Nieuport NiD-52 - Azur 1/72
Avatar użytkownika
Salva
 
Posty: 320
Dołączył(a): czwartek, 5 czerwca 2008, 16:51
Lokalizacja: Szamotuły

Reklama

modele polskich samolotów

Re: Ural-375A 1:72 ICM

Postprzez Michal » niedziela, 15 marca 2009, 14:57

Krzysiek - dzięki za czujność! Fartuch rzeczywiście był źle wklejony, poprawiłem. Z suchym pędzlem popróbowałem, niestety na fotkach prawie tego nie widać.
Z lewym środkowym kołem rzeczywiście coś jest nie całkiem w porządku - mimo że zawieszenie zrobiłem wahliwe.
Doszedł brudek (zbrylony Humbrol 110 i suche pastele, krawędzie drzwi i różne zakamarki "podciągnięte" ołówkiem) i oznaczenie priorytetu drogowego (blaszka z Eastern Cocktaila Ynot-u).
Fotki wrzuciłem do galerii viewtopic.php?f=17&t=6174&p=69272#p69272
Avatar użytkownika
Michal
 
Posty: 893
Dołączył(a): sobota, 22 września 2007, 17:51
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia strona

Powrót do Pojazdy wojskowe w skali 1:72 i mniejsze - warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości