Jagdpanzer IV/70 Matchbox 1:72-76?

Budujesz modele w 'małej' skali, chcesz przedstawić relację z postępów w pracy, zastanawiasz się jak coś zrobić - to miejsce dla Ciebie.

Moderator: xenomorph

Re: Jagdpanzer IV/70 Matchbox 1:72-76?

Postprzez Archelaos » czwartek, 7 lutego 2013, 22:14

Dzięki za wszystkie komentarze!

Do przejść używam retardera z Rembrandta. Po dodaniu odrobiny do rozrzedzonej farby akrylowej schnie ona znacznie wolniej i daje się rozcierać trochę tak jak olejne.

Planuję położyć jeszcze jedną cienką warstwę wody, która powinna rozwiązać problem matowości błota, ale wciąż zastanawiam się czy kompozycję tak zostawić. Myślę o postawieniu na brzegu Schwimmewagena albo postrzelanego Jeepa w trzcinach z którejś strony.

Chcę zrobić też strugi wody wylewającej się spod błotników z tyłu, ale czy mi się uda?

Co do następnego projektu to po skończeniu T54 będzie to albo Nashorn z Dragona albo Achilles z UM. :mrgreen:
Archelaos
 
Posty: 157
Dołączył(a): niedziela, 17 maja 2009, 23:54

Reklama

modele polskich samolotów

Re: Jagdpanzer IV/70 Matchbox 1:72-76?

Postprzez Modelarz » czwartek, 7 lutego 2013, 22:18

Działaj działaj, Twoje doświadczenia będą mi potrzebne
Archelaos napisał(a):co do następnego projektu to po skończeniu T54 będzie to albo Nashorn z Dragona...

:->
"Przeklęte części, czyż nigdy nie wyzwolę się z was, o, co za bogactwo części i co za bogactwo mąk!" W.Gombrowicz, "Ferdydurke"
Avatar użytkownika
Modelarz
 
Posty: 991
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 22:20
Lokalizacja: Toruń

Poprzednia strona

Powrót do Pojazdy wojskowe w skali 1:72 i mniejsze - warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości