BTR-60P 1:72 ICM

Budujesz modele w 'małej' skali, chcesz przedstawić relację z postępów w pracy, zastanawiasz się jak coś zrobić - to miejsce dla Ciebie.

Moderator: xenomorph

Re: BTR-60P 1:72 ICM

Postprzez Michal » niedziela, 9 listopada 2008, 14:54

Doszło trochę drobiazgów. W następnym etapie reszta narzędzi, poprawki malarskie i brudek. Kolejne fotki już chyba do galerii pójdą. To co na pile wygląda jak rdzawy nalot w rzeczywistości jest prawie niewidoczne - ale i tak poprawię.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Michal
 
Posty: 893
Dołączył(a): sobota, 22 września 2007, 17:51
Lokalizacja: Kraków

Reklama

Re: BTR-60P 1:72 ICM

Postprzez Klima1 » niedziela, 9 listopada 2008, 18:25

Noooo, elegancko. Tylny stelaż się odkleił z jednej strony. Drugie od przodu prawe koło też coś nie halo.
Koniecznie użyj jakiegoś tzw washa, żeby uwypuklić wszystkie nierówności, włazy, wzierniki itp! Model generalnie chyba jednak fajny? Bo wyglądem przypomina oryginał.
Klima1
 

Re: BTR-60P 1:72 ICM

Postprzez Michal » wtorek, 11 listopada 2008, 19:44

Jednak jeszcze jedna fotka w warsztacie będzie. Wash nigdy mi nie wychodził dobrze przy wypukłościach (z zapuszczaniem wgłębień nie mam problemów) więc tym razem postanowiłem wypróbować coś innego. Krawędzie włazów uwypukliłem ciemno brązową kredką. Jak wyszło - widać na fotce.
Obrazek
Avatar użytkownika
Michal
 
Posty: 893
Dołączył(a): sobota, 22 września 2007, 17:51
Lokalizacja: Kraków

Re: BTR-60P 1:72 ICM

Postprzez Michal » niedziela, 16 listopada 2008, 12:34

Doszły brakujące narzędzia i brudek. Humbrol 110 i żółta sucha pastela jako piaskowe błoto, szara sucha pastela jako kurz, czarna jako okopcenia. Fotki wrzuciłem do galerii viewtopic.php?f=17&t=4847
Avatar użytkownika
Michal
 
Posty: 893
Dołączył(a): sobota, 22 września 2007, 17:51
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia strona

Powrót do Pojazdy wojskowe w skali 1:72 i mniejsze - warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 25 gości